Keller Lajos: Mindszent története 1700-1900. Az 1900-as kiadás reprintje! Szeged, 1985. Somogyi-könyvtár. Kiadói kopottas, ragasztott papírkötésben. Készült 1500 példányban.
A Ciszterci rend székesfehérvári kath. főgimnáziumának értesítője az 1913-14. iskolai évről. Székesfehérvár, 1914, Debreczenyi István könyvnyomdája. 284 p. Bene a ginmázium száz éves története c. tanulmánnyal. Kiadói papírkötésben, sérült gerincen későbbi felirattal, kissé foltos és kissé sérült borítón ceruzás jelöléssel.