Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 15

20513.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,02
24,29
Vadásztársaság alapszabály 1951. Bp., 1951, Merkantil-ny., 10 p.
20514.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
9
20515.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Kádár Zsombor - Jaszenovics László - Nagy György - Békési Elek - László Gábor:  Erdészeti zsebkönyv. I. kötet. Bukarest, 1958. Mezőgazdasági és Erdészeti Állami Könyvkiadó (Intreprinderea Poligrafica Cluj). 578 + [2] p. + hibajegyzék + 1 t. (kihajtható táblázat). A csíkszeredai Erdészeti Iskolaközpont és a marosvásárhelyi Erdőigazgatóság munkatársaiból alakult szerzőgárda munkája az erdészet valamennyi ágazatának általános ismereteit nyújtja. A szövegközti ábrákkal gazdagon illusztrált munka az éghajlattani és talajtani, növényrendszertani részletek után az erdőművelés, az erdővédelem, a vad- és halgazdaság, az erdészeti földmérés és az erdőgazdasági üzemtan részleteibe is bevezet. Az önmagában is teljes kötet második része egy évvel később jelent meg. Tordai 0. Feliratozott kiadói félvászon kötésben. Jó példány.
20516.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
20517.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14
Fekete Lajos: Népszerű erdészeti növénytan beszélgetésekben. I. köt.: Spórás növények. Néptanítók, községi elöljárók és kisbirtokosok számára. Az Országos Erdészeti Egyesület megbízásából - -. Bp., 1901, Országos Erdészeti Egyesület, "Pátria", 4+85+29 p.+XV (színes kőtáblák, rajtuk gombákkal) t. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány tábla szélén a képet nem érintő kis szakadással, egy lap és egy tábla javított, foxing foltos lapokkal.
20518.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
20519.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
2 darab vadászati könyv: Fáczányi Ödön (szerk.): Millenniumi Vadászati Almanach, Magyarország 2001. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely Kiadó. 215 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói műbőr kötés. + Hunor vadászkönyv. Főszerk.: Zoltán Attila. [Bp.], é. n., Officina Nova. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
20521.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Eördögh Tibor: Vadászok nyelvén. Bp.,1976, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kemény-kötés.
20523.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
1921 A Nimród vadászlap XLII. évf 5. szám.
20524.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Nagy Domokos Imre: Fejezetek az iharosi-iharosberényi uradalmak vadászattörténetéből. (Dedikált!) Somogy megye múltjából - Levéltári évkönyv 26. (Különlenyomat). Kaposvár, 1995, magánkiadás, 97-140 p. Kiadói tűzött papírkötés, a gerincen minimális sérüléssel. A szerző által dedikált példány.
20525.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
10
Nadler Herbert: Cserkészeten és lesen Nagymagyarországon. Vadászati elbeszélések eredeti fényképfelvételekkel. Bp., 1990, Népszava. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben.
20526.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft