3 600 Ft
Fekete Lajos: Népszerű erdészeti növénytan beszélgetésekben. I. köt.: Spórás növények. Néptanítók, községi elöljárók és kisbirtokosok számára. Az Országos Erdészeti Egyesület megbízásából - -. Bp., 1901, Országos Erdészeti Egyesület, "Pátria", 4+85+29 p.+XV (színes kőtáblák, rajtuk gombákkal) t. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány tábla szélén a képet nem érintő kis szakadással, egy lap és egy tábla javított, foxing foltos lapokkal.