Visnya, Osztap:
Jó vadászatot! (Fordította Grigássy Éva.)
Budapest-Uzsgorod, 1964. Európa Könyvkiadó - Kárpátontúli Területi Kiadó (ny.) 285 + [3] p.
Oldalszámozáson belül Rogán Miklós humoros szövegközti rajzaival gazdagon díszítve. A novelláskötet első kiadása 1962-ben jelent meg.
Vuray 207. o.
Illusztrált kiadói félvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
Jan Kozák: A tajgán vadásztam. Ford.: Hubik István. Bp., 1977, Gondolat. Első magyar kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.