25 éve az állami építőiparban a 100 éves Budapestért - 43. Á.É.V. (43. sz. Állami Építőipari Vállalat) 1948-1973. Bp., 1973, Révai Nyomda. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.