Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 112

Brazília 1970. Guanabara Állam Turisztikai Titkársága 1970 / Nemzetközi Népdalfesztivál bronz emlékérem eredeti, kissé kopottas dísztokban (42mm) T:UNC Brazil 1970 Secretariat of Tourism of the State of Guanabara 1970 / International Popular Song Festival bronze medallion in original worn case (42mm) C:UNC
33509.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Bulgária 2003. 50 éves a Vegyipari és Kohászati Egyetem egyoldalas, aranyozott emlékérem eredeti műanyag dísztokban (70mm) T:AU Bulgária 2003. 50th anniversary of the University of Chemistry and Metallurgy one-sided, gilt commemorative medal in original plastic decorative case (70mm) C:AU
33510.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Csehszlovákia ~1950. Testvériség (Sbratření) egyoldalas bronz emlékérem. Az érmen Karel Pokorný prágai szobra látható, amely egy szovjet Vörös Hadsereg katona és egy cseh milicista találkozását ábrázolja 1945 májusában. (59mm) T:XF Czechoslovakia ~1950. Brotherhood (Sbratření) one-sided bronze medal. The medal features the Prague statue of Karel Pokorný, depicting the meeting between a Soviet Red Army soldier and a Czech militiaman in May 1945. (59mm) C:XF
33511.

Csehszlovákia ~1950. "Testvériség (Sbratření)" egyoldalas bronz emlékérem. Az érmen Karel Pokorný prágai szobra látható, amely egy szovjet Vörös Hadsereg katona és egy cseh milicista találkozását ábrázolja 1945 májusában. (59mm) T:XF Czechoslovakia ~1950. "Brotherhood (Sbratření)" one-sided bronze medal. The medal features the Prague statue of Karel Pokorný, depicting the meeting between a Soviet Red Army soldier and a Czech militiaman in May 1945. (59mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Csehország / történelmi tartomány 1520. Tallér Szt. Joachim, ezüstözött fém másolat 1967-ből (42mm) + Németország DN Drezda / Gemäldegalerie Alte Meister (Régi mesterek Képtára) fém emlékérem (36mm) T:AU Bohemia 1520. Joachimsthaler silver plated metal copy from 1967 (42mm) + Germany ND Dresden / Old Masters Picture Gallery metal commemorative medallion C:AU
33512.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
33513.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,49
9,14
Csehszlovákia DN Plzeň város pecsétje egyoldalas bronz emlékérem. Az érmen Plzeň városának 13. századi pecsétje látható, körirata: SIG-ILLV-CIWITATIS-D-NOWA-PILSEN-REGI-B-OhIE. (65mm) T:AU Czechoslovakia ND Seal of the City of Pilsen one-sided bronze commemorative medal. The 13th-century seal of the city of Plzeň can be seen on the coin, circular: SIG-ILLV-CIWITATIS-D-NOWA-PILSEN-REGI-B-OhIE. (65mm) C:AU
33514.

Csehszlovákia DN "Plzeň város pecsétje" egyoldalas bronz emlékérem. Az érmen Plzeň városának 13. századi pecsétje látható, körirata: "SIG-ILLV-CIWITATIS-D-NOWA-PILSEN-REGI-B-OhIE". (65mm) T:AU Czechoslovakia ND "Seal of the City of Pilsen" one-sided bronze commemorative medal. The 13th-century seal of the city of Plzeň can be seen on the coin, circular: "SIG-ILLV-CIWITATIS-D-NOWA-PILSEN-REGI-B-OhIE". (65mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Franciaország 1658. XIV. Lajos Calais-i gyógyulására Sn emlékérem. Szign: I. Mauger (22,27g/41mm) T:VF ph. / France 1658. To the Healing of the King in Calais Sn commemorative medallion. Sign.: I. Mauger (22,27g/41mm) C:VF edge error
33515.

Franciaország 1658. "XIV. Lajos Calais-i gyógyulására" Sn emlékérem. Szign: I. Mauger (22,27g/41mm) T:VF ph. / France 1658. "To the Healing of the King in Calais" Sn commemorative medallion. Sign.: I. Mauger (22,27g/41mm) C:VF edge error

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,44
45,71
33516.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
10,86
Franciaország ~1900. Varró nő / Kalapkészítő nő bronz plakett. Szign.: L. R. Diry (?) (63x43mm) T:AU patina France ~1900. Sewing woman / Hat maker woman bronze plaque. Sign.: L. R. Diry (?) (63x43mm) C:AU patina
33517.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Franciaország 1919. PAX 1919 / Versailles 28. VI - 1919  az első világháborút lezáró békekötés emlékére készült fehérfém medál (31x21mm) T:XF patina
33518.

Franciaország 1919. "PAX 1919 / Versailles 28. VI - 1919" az első világháborút lezáró békekötés emlékére készült fehérfém medál (31x21mm) T:XF patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
Franciaország ~1983. Jean-Baptiste Colbert 1619-1683 ón emlékérem Colbert halálának 300. évfordulójára., hátoldalán MHSP gyártói jelzéssel. Szign.: M. Bertonnier (80mm) T:AU oxidáció France ~1983. Jean-Baptiste Colbert 1619-1683 tin medallion commemorating the 300th anniversary of the death of Colbert, with MHSP makers mark on the back. Sign.:M. Bertonnier (80mm) C:AU oxidation
33519.

Franciaország ~1983. "Jean-Baptiste Colbert 1619-1683" ón emlékérem Colbert halálának 300. évfordulójára., hátoldalán "MHSP" gyártói jelzéssel. Szign.: M. Bertonnier (80mm) T:AU oxidáció France ~1983. "Jean-Baptiste Colbert 1619-1683" tin medallion commemorating the 300th anniversary of the death of Colbert, with "MHSP" maker's mark on the back. Sign.:M. Bertonnier (80mm) C:AU oxidation

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Franciaország 1994. Grande Loge de France 1894-1994 / Grande Loge de France - R E A A kétoldalas szabadkőműves bronz emlékérem kapszulában (30mm) T:AU,XF
33520.

Franciaország 1994. "Grande Loge de France 1894-1994 / Grande Loge de France - R E A A" kétoldalas szabadkőműves bronz emlékérem kapszulában (30mm) T:AU,XF

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
10,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft