https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 178

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1924 Deutsche Ehrenmünze des Weltkrieges (I. világháborús német emlékérem) kétoldalas, illusztrált prospektusa, "Überreicht durch den Geschäftsführer des Ordensrates Kommerz. Rat. Franz Frei Budapest (...)" bélyegzéssel, szakadásokkal
17629.

1924 Deutsche Ehrenmünze des Weltkrieges (I. világháborús német emlékérem) kétoldalas, illusztrált prospektusa, "Überreicht durch den Geschäftsführer des Ordensrates Kommerz. Rat. Franz Frei Budapest (...)" bélyegzéssel, szakadásokkal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
3
cca 1910-1920 9 db I. világháborús katonai fotó, csoportképek, lövészárok, stb. vegyes állapotban
17630.

cca 1910-1920 9 db I. világháborús katonai fotó, csoportképek, lövészárok, stb. vegyes állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
8
1957 Hlavada József (1932-2003) festőművész folyamőr katonakönyve. 1953-as fotóval, kartonon.
17631.

1957 Hlavada József (1932-2003) festőművész folyamőr katonakönyve. 1953-as fotóval, kartonon.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1914-1918 Katonatiszt / tiszthelyettes portréja, az egyenruha gallérján Szent Koronával(?), a hátoldalon pecséttel jelzett fotó (Szente Géza, Sárvár), 8,5x6 cm
17632.

cca 1914-1918 Katonatiszt / tiszthelyettes portréja, az egyenruha gallérján Szent Koronával(?), a hátoldalon pecséttel jelzett fotó (Szente Géza, Sárvár), 8,5x6 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
1
1918 Altorjay Árpád osztrák-magyar tisztviselő MÁV igazolványként használt vizitkártyája, saját kezű aláírásával, szárazbélyegzővel, a hátoldalon dedikációval, 10,5x7 cm
17633.

1918 Altorjay Árpád osztrák-magyar tisztviselő MÁV igazolványként használt vizitkártyája, saját kezű aláírásával, szárazbélyegzővel, a hátoldalon dedikációval, 10,5x7 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
2
1936 Csendőrök vásári ügyelete Alatyán községben 4x6 cm
17634.

1936 Csendőrök vásári ügyelete Alatyán községben 4x6 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1880 Katonaportré, keményhátú fotó Rosa Jenik bécsi műterméből, kissé kopott, 10,5×6,5 cm
17635.

cca 1880 Katonaportré, keményhátú fotó Rosa Jenik bécsi műterméből, kissé kopott, 10,5×6,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1890 Katonaportré, keményhátú fotó Goszleth István budapesti műterméből, 11×7 cm
17636.

cca 1890 Katonaportré, keményhátú fotó Goszleth István budapesti műterméből, 11×7 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
1938 Székely hadosztály levélzáró vágott kisív
17637.
Anyagjel

1938 Székely hadosztály levélzáró vágott kisív

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
2
1943 Bp., jegyzőkönyv, mely szerint Revuczky Vilmos az I. világháború alatt, 1915-ben az I. honvéd gyalogezrednél teljesített szolgálatot számvevő őrmesterként. Revuczky Vilmos a szarvasi ág. h. ev. gimnázium tanáraként működött. Szöveg nélküli hátoldalán szakadással.
17638.

1943 Bp., jegyzőkönyv, mely szerint Revuczky Vilmos az I. világháború alatt, 1915-ben az I. honvéd gyalogezrednél teljesített szolgálatot számvevő őrmesterként. Revuczky Vilmos a szarvasi ág. h. ev. gimnázium tanáraként működött. Szöveg nélküli hátoldalán szakadással.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1900 Csendőr teljes fegyverzetben. Kabinetfotó Locker István munkácsi műterméből 10x16 cm
17639.

cca 1900 Csendőr teljes fegyverzetben. Kabinetfotó Locker István munkácsi műterméből 10x16 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
15
1919 Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, a Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) hadifogoly tárborban tartott magyar színházi előadás (Leányvásár);. feliratozott / Hungarian play in the Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp. photo 15x11 cm
17640.

1919 Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, a Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) hadifogoly tárborban tartott magyar színházi előadás (Leányvásár);. feliratozott / Hungarian play in the Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp. photo 15x11 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
4

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz