2 000 Ft
1857 Magyar Sajtó politikai napilap III. évf. 271. sz., 1857. nov. 26., kiadó-tulajdonos: Heckenast Gusztáv. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 4 p. Benne: "Magyarországi ügyek. A pénzkrisis hordereje.", "Fővárosi és vidéki hirek.", "Az utasszállító gőzösök járása [...] a Dunán.", stb. Kis sérülésekkel, ázásnyomokkal.