Plakát

Tételek száma: 122

18687.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
116,71
125,71
Három csengő, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Jávor Pál, Tolnay Klári, Turay Ida és mások szereplésével. Rendezte: Podmaniczky Félix. Zene: Fényes Szabolcs. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Pázmány kőnyomda. MFI Film. Kováts Béla Filmreklám. Lapszéli apró szakadásokkal, máskülönben jó állapotban. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, with very small tears on the edge, lithography on paper.
18688.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
116,71
125,71
18689.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
238,73
257,14
18692.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
116,71
125,71
18695.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
106,10
114,29
Szegő Gizi (1902-1985): Kati katonája, 1928. Filmplakát. Litográfia, papír, jelzett a plakáton. Kádár Film. Pöhm J Bp. 24x48 cm. Hajtásnyommal, egészen apró lapszéli szakadással. Rendkívül ritka!
18697.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,66
68,57
18698.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,75
51,43
cca 1930 Puljer Influment cukorka köhögés és rekedtség ellen, art deco plakát, karton, kis sarktöréssel, szerepelt egy példány az art deco kiállításon,18x25 cm
18699.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Baleset ellen védekezz! Naponta 100 Baleset. Tempera, karton, jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. 1930-40 körül. Plakátterv. Lapszéli kisebb sérülésekkel. 63x47 cm
18700.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
cca 1930 Cseh György Tánc Intézete Építő Palota Irányi utca 17 ... Madách-ny., jelzett a dúcon (Tóth), színes litografált art deco plakát, hajtott, szakadt, foltos, 46x30 cm.  Cseh György (1902-1965.) a kor elismert és keresett tánc- és illemtanára.
18701.

cca 1930 "Cseh György Tánc Intézete Építő Palota Irányi utca 17 ..." Madách-ny., jelzett a dúcon (Tóth), színes litografált art deco plakát, hajtott, szakadt, foltos, 46x30 cm. Cseh György (1902-1965.) a kor elismert és keresett tánc- és illemtanára.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
20,00
9
cca 1930 Magyar játékszín nagy méretű plakát, rácsplakát grafikával 32x90 cm
18702.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
cca 1930 Abony, Arany hattyú c. színházi előadás nagy méretű plakát 47x58 cm
18703.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft