18725.
471. Lezárult gyorsárverés
Plakát
50 000 Ft
129,53 EUR, 142,86 USD
Katyi. Moziplakát, filmplakát, rácsplakát, 1942. Tolnay Klári, Bilicsi Tivadar, Kiss Manyi, és mások szereplésével. Rendezte: Ráthonyi Ákos. Zene: Fényes Szabolcs. Litográfia, papír. Graf.: Markó Géza, jelzett a plakáton. Rovenszky Pázmány kőnyomda. Kiadó: Valter Reklámkölcsönző, Bp. Hajtásnyomokkal, lapszéli apró szakadásokkal. 84x28,5 cm