https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Plakát

Tételek száma: 122

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
I wanna dance c. mozifilm film plakát jó állapotban 70x90 cm
18805.

I wanna dance c. mozifilm film plakát jó állapotban 70x90 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
1
Végtelen útvesztő 2. Film plakát. jó állapotban 70x90 cm
18806.

Végtelen útvesztő 2. Film plakát. jó állapotban 70x90 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Szuperagy c. mozifilm film plakát jó állapotban 70x90 cm
18807.

Szuperagy c. mozifilm film plakát jó állapotban 70x90 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Alida Valli szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Jelzés nélkül. Filmellátó Kft. Lapszéli apró sérülésekkel, hajtásnyomokkal, feltekerve. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie starring Alida Valli, with very small damages on the edges, lithograph on paper.
18808.

Alida Valli szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Jelzés nélkül. Filmellátó Kft. Lapszéli apró sérülésekkel, hajtásnyomokkal, feltekerve. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie starring Alida Valli, with very small damages on the edges, lithograph on paper.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
46 000 Ft
119,17
EUR
,
131,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Hencze Tamás (1938-2018): Gorkij: Éjjeli Menedékhely. Plakát, ofszet, papír. Megjelent 800 példányban. Magyar Hirdető. Offset- és Játékkártyanyomda. Lapszéli szakadásokkal. 68×96 cm.
18809.

Hencze Tamás (1938-2018): Gorkij: Éjjeli Menedékhely. Plakát, ofszet, papír. Megjelent 800 példányban. Magyar Hirdető. Offset- és Játékkártyanyomda. Lapszéli szakadásokkal. 68×96 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
EUR
,
51,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Tenisz poszter, nyomat, papír, Steffi Graf, Rod Laver, Jimmy Connors stb. nyomtatott aláírásaival, ázásfoltokkal, 70x50 cm
18811.

Tenisz poszter, nyomat, papír, Steffi Graf, Rod Laver, Jimmy Connors stb. nyomtatott aláírásaival, ázásfoltokkal, 70x50 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
EUR
,
10,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Toulouse-Lautrec - Divan Japonais plakát modern reprint 43x30,5 cm
18812.

Toulouse-Lautrec - Divan Japonais plakát modern reprint 43x30,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Rosta No. 625, Lloyd George és a Vörös hadsereg, szovjet kommunista propaganda plakát, szitanyomat, papír, 44x66 cm. /   Rosta No. 625, Lloyd George and the Red Army, Soviet communist propaganda poster, screen print, papír, 44x66 cm
18813.

Rosta No. 625, Lloyd George és a Vörös hadsereg, szovjet kommunista propaganda plakát, szitanyomat, papír, 44x66 cm. / Rosta No. 625, Lloyd George and the Red Army, Soviet communist propaganda poster, screen print, papír, 44x66 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
EUR
,
85,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Rubint Ávrahám Péter (1958-): 21 db képeiről készült igényes, jelzett, nagyméretű ofszet poszter. Dombornyomott aláírással, szárazbélyegzővel Lapméret: 70×100 cm Szélén kis beszakadásokkal, gyűrődésekkel.
18814.

Rubint Ávrahám Péter (1958-): 21 db képeiről készült igényes, jelzett, nagyméretű ofszet poszter. Dombornyomott aláírással, szárazbélyegzővel Lapméret: 70×100 cm Szélén kis beszakadásokkal, gyűrődésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
EUR
,
62,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Veress Sándor (1934- ): Az idomár c. festményét ábrázoló plakát, feltekerve, kis lapszéli sérülésekkel, 42x68 cm
18815.

Veress Sándor (1934- ): Az idomár c. festményét ábrázoló plakát, feltekerve, kis lapszéli sérülésekkel, 42x68 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Az Uraltól Kárpátokig. Az orenburgi gázvezeték. [Bp.], Magyar - Szovjet Baráti Társaság, (Offset-ny.), 97x62 cm.
18816.

Az Uraltól Kárpátokig. Az orenburgi gázvezeték. [Bp.], Magyar - Szovjet Baráti Társaság, (Offset-ny.), 97x62 cm.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
1
James Bond 007 poszter, 40x30 cm, üvegezett keretben,
18817.

James Bond 007 poszter, 40x30 cm, üvegezett keretben,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz