Ladányi József, működött a XX. sz. közepén és Guzy jelzéssel: Magyarnak Senator celofilter (cigaretta reklám- vagy plakátterv), 1940 körül. Tempera, papír, jelzett, papírra kasírozva, 17,5x11,5 cm.
1974 Kondor Béla (1931-1972) festőművész emlékkiállítása a Magyar Nemzeti Galériában, plakát, Bp., Offset és J.-ny., hajtva, kisebb lapszéli ázásnyommal, apró lyukakkal, 83x58 cm
Ef Zámbó István kiállítása, Csók István Képtár, Székesfehérvár, 1990. Ofszet, papír. Plakát. Magasnyomó GMK. Egészen apró lapszéli elszíneződésekkel. 76x56 cm.
Pécsi Műhely 1970-80, Ficzek, Halász, Kismányoky, Pinczehelyi, Szijártó. Ofszet, papír. Plakát. Tervezte: Pinczehelyi Sándor és Ficzekl Ferenc, jelzett a plakáton. Pécsi Szikra Nyomda, 1980. Kisebb törésnyomokkal, lapszéli apró szakadással. 57x84 cm.
Ujházi Péter festő gyűjteményes kiállítása, Csók István Képtár, Székesfehérvár, 1986. Plakát, papír. FMNYV. Jobb alsó sarkában kisebb gyűrődéssel, lapszéli egészen apró szakadásokkal. 70x50 cm
Haraszty István kiállítása, Székesfehérvár, István király Múzeum, 1977. Plakát, papír. Tervezte: Gulyás Gyula (1944-2008), jelzett a plakáton. Offset és J. Nyomda. 1000 pld. Lapszéli apró szakadással. 55x40 cm.