13236.
471. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
15 000 Ft
38,86 EUR, 42,86 USD
Nyírő Gyula (1924-2005): Női akt. Jelzett, kis kopással, m: 22,5 cm