Ausztria 1856. "A német természettudósok és orvosok XXXII. közgyűlése, Bécs városa, MDCCCLVI" kétoldalas bronz emlékérem tokban. Szign.: Karl Radnitzky (69mm) T:AU patina, apró ph. Austria 1856. "Der XXXII Versammlung Deutscher Naturforscher und Ärzte die Stadt Wien - MDCCCLVI (The XXXII Assembly of German Natural Scientists and Physicians the City of Vienna, MDCCCLVI)" double-sided bronze medalli...
Ausztria 1879. "Ferenc József és Erzsébet / Ezüst házassági évfordulójának emlékére" aranyozott fém emlékérem (28mm) T:AU patina, kopott aranyozás Austria 1879. "Franz Joseph and Elisabeth / Zur erinnerung an die Silberne Hochzeit ihrer majestäten (For Commemorating the 25th Anniversary of the Royal Couple)" gilt metal medallion (28mm) C:AU patina, worn gilt
Ausztria 1887. "Emlékül a Császári és Királyi Práterben tartott tavaszi fesztiválra" aranyozott bronz emlékérem (34mm) T:XF patina Austria 1887. "To commemorate the Spring Festival in the Imperial and Royal Prater" gilt bronze commemorative medallion (34mm) C:XF patina
Ausztria ~1900. "Kismadár" bronz plakett. Szign.: Joseph Prinz (49x61mm) T:AU Austria ~1900. "Nesthocker (Little bird)" bronze plaque. Sign.: Joseph Prinz (49x61mm) C:AU
Ausztria 1907. "Lehár Ferenc - 'A víg özvegy' 300. bécsi előadására" egyoldalas bronz plakett. Szign.: Hans Schaefer (28,68g/50x30mm) T:XF patina / Austria 1907. "Franz Lehar - To the 300th Performance of 'The Merry Widow' in Vienna" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Hans Schaefer (28,68g/50x30mm) C:XF patina
Ausztria 1910. "Preis-concurrenz der Wiener Mode für Weibliche Handarbeiten 1910 (A Bécsi Divatverseny női kézimunkáért járó díjérme)" kétoldalas bronz díjérem. Szign.: Schwartz István (61,5mm) T:AU,XF kis ph-k., ü. Austria 1910 "Preis-concurrenz der Wiener Mode für Weibliche Handarbeiten 1910 (Award medal for women's handwork of the Vienna Fashion Competition)" double sided bronze award medal. Si...
Ausztria 1913. "Franz és Elisabeth Freiherr von Haasteichen" bronz emlékérem (55mm) T:XF,VF patina, ph Austria 1913. "Franz und Elisabeth Freiherr von Haasteichen" bronze commemorative medallion (55mm) C:XF,VF patina, edge error
Ausztria / Bécs 1978. "Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Rudolf Drevo úrnak Bécs 1978" ezüstözött Br emlékérem, peremen "Bronze" beütéssel. Szign.: Grienauer (70mm) T:AU Austria / Vienna 1978. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit herrn Rudolf Drevo Wien 1978 (For Faithful Work to Mr. Ludwig Kopic Vienna 1965)" silvered Br ...