Brazília 1970. "Guanabara Állam Turisztikai Titkársága 1970 / Nemzetközi Népdalfesztivál" bronz emlékérem eredeti, kissé kopottas dísztokban (42mm) T:UNC Brazil 1970 "Secretariat of Tourism of the State of Guanabara 1970 / International Popular Song Festival" bronze medallion in original worn case (42mm) C:UNC
Bulgária 2003. "50 éves a Vegyipari és Kohászati Egyetem" egyoldalas, aranyozott emlékérem eredeti műanyag dísztokban (70mm) T:AU Bulgária 2003. "50th anniversary of the University of Chemistry and Metallurgy" one-sided, gilt commemorative medal in original plastic decorative case (70mm) C:AU
Csehszlovákia ~1950. "Testvériség (Sbratření)" egyoldalas bronz emlékérem. Az érmen Karel Pokorný prágai szobra látható, amely egy szovjet Vörös Hadsereg katona és egy cseh milicista találkozását ábrázolja 1945 májusában. (59mm) T:XF Czechoslovakia ~1950. "Brotherhood (Sbratření)" one-sided bronze medal. The medal features the Prague statue of Karel Pokorný, depicting the meeting between a Soviet ...
Csehszlovákia DN "Plzeň város pecsétje" egyoldalas bronz emlékérem. Az érmen Plzeň városának 13. századi pecsétje látható, körirata: "SIG-ILLV-CIWITATIS-D-NOWA-PILSEN-REGI-B-OhIE". (65mm) T:AU Czechoslovakia ND "Seal of the City of Pilsen" one-sided bronze commemorative medal. The 13th-century seal of the city of Plzeň can be seen on the coin, circular: "SIG-ILLV-CIWITATIS-D-NOWA-PILSEN-REGI-B-OhI...
Franciaország 1658. "XIV. Lajos Calais-i gyógyulására" Sn emlékérem. Szign: I. Mauger (22,27g/41mm) T:VF ph. / France 1658. "To the Healing of the King in Calais" Sn commemorative medallion. Sign.: I. Mauger (22,27g/41mm) C:VF edge error
Franciaország 1852. III. Napóleon uralkodásának emléket állító Cu zseton (23,5mm) T:VF France 1852. "Napoleon III Empereur / ELU PAR 7824189 SUFFRAGES - 2 DECEMBRE - 1852" Cu commemorative jeton (23,5mm) C:VF
Franciaország ~1900. "Varró nő / Kalapkészítő nő" bronz plakett. Szign.: L. R. Diry (?) (63x43mm) T:AU patina France ~1900. "Sewing woman / Hat maker woman" bronze plaque. Sign.: L. R. Diry (?) (63x43mm) C:AU patina
Franciaország ~1983. "Jean-Baptiste Colbert 1619-1683" ón emlékérem Colbert halálának 300. évfordulójára., hátoldalán "MHSP" gyártói jelzéssel. Szign.: M. Bertonnier (80mm) T:AU oxidáció France ~1983. "Jean-Baptiste Colbert 1619-1683" tin medallion commemorating the 300th anniversary of the death of Colbert, with "MHSP" maker's mark on the back. Sign.:M. Bertonnier (80mm) C:AU oxidation
Franciaország 1994. "Grande Loge de France 1894-1994 / Grande Loge de France - R E A A" kétoldalas szabadkőműves bronz emlékérem kapszulában (30mm) T:AU,XF
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.