Franciaország DN "Conseil General de la Drome / La Droma vous Réusst" Br emlékérem dísztokban, kis műanyag állvánnyal (60mm) T:1 France ND "Conseil General de la Drome / La Droma vous Réusst" Br medallion in case, with plastic stand (60mm) C:UNC
Franciaország DN "Ile de France prefektúra" bronz emlékérem "Monnaie de Paris" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban. Szign.: Renée Mayot (84mm) T:UNC France ND "Prefecture de la region D'Ile de France" bronze commemorative medallion with "Monnaie de Paris" makers mark, in its original case. Sign.: Renée Mayot (84mm) C:UNC
Hollandia 1994. október 1. "AEGON fennállásának 150. évfordulója" Ag emlékérem a Holland Állami Pénzverde kiadásában magyar nyelvű tájékoztatóval (0.720/38mm) T:PP Netherlands 1994. "AEGON 150th anniversary" Ag medallion from the Risjsk Munten with Hungarian information (0.720/38mm) T:PP
India DN "Az elnök gratulációjával - A szintetikus és műselyem textíliák exporttámogatási tanácsának tagjai" fém emlékérem füllel, szalaggal, bekeretezve (135mm) T:1 India ND "With best compliments from the Chairman - Members of the Synthetic & Rayon Textiles Export Promotion Council" metal medallion with ear and ribbon in a frame (135mm) C:UNC
Izrael 1984. "Áldott legyen a betegek gyógyítója / ...és hamar beheged a sebed - Ézsaiás, 58,8" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (22,13g/0.935/35mm) T:AU (eredetieg PP) folt Israel 1984. "Blessed be the healer of the sick / ...and thy health shall spring forth speeldy - Isaiah, 58,8" double-sided Ag commemorative medallion, hallmark on edge (22,13g/0.935/35mm) C:AU (originally PP) spotted
Izrael DN "Jeruzsálem / Templom-hegy" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "5133" (59mm) T:UNC Israel ND "Jerusalem / Temple Mount" bronze commemorative medallion, marked and numbered on the edge "5133" (59mm) C:UNC
Japán 1964. "Kanagawa prefektúra - Iwataro Uchiyama kormányzó" kétoldalas bronz emlékérem eredeti dísztokban. Iwataro Uchiyama (1890-1971) 1912-ben csatlakozott a Külügyminisztériumhoz, ahol kinevezték a spanyol követség titkárának. 1943-ig dolgozott a külügynél, több mint 20 évet töltött Dél-Amerikában. 1947-től húsz éven át töltötte be a kanagawai prefektúra kormányzói tisztségét, eközben vezett...
Kanada 1984. "II. János Pál pápa lelkipásztori zarándoklata Kanadában" 15xklf aranyozott fém emlékérem eredeti, műbőr gyűjtői albummal, tájékoztatókkal T:UNC Canada 1984. "The pastoral pilgrimage of John Paul II to Canada" 15xdiff gilt metal commemorative medallions in original faux leather collector's case, with information C:UNC
Kanada 1999. "Kanadai Posta - Hivatalos milleniumi emlék" fém emlékérem fémdobozban, leírással, bélyegek hiányoznak belőle (24mm) T:UNC Canada 1999. "Canada Post - The Official Millenium Keepsake" metal commemorative medallion in metal case, with information, stamps are missing (24mm) C:UNC
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.