Németország 1990-2006. "PREIS DER EUROPA-STADT PASSAU / INTERNATIONALER WETTBEWERB FÜR BLECHBLASER-ENSEMBLES (Nemzetközi Rézfúvós Zenekarok Versenye / Passau város díja)" Az 1990-es alapítású klasszikus versenysorozat ritkán előforduló 7db peremen jelzett Ag zsűri emlékérme (a tétel része az alapítás évi érem is!). Az érmek gravírozott "JURY" és évszámokkal: 1990., 1993., 1995., 1997., 2001., 2004...
Németország 1991. "Konrad Adenauer - Erster Deutscher Bundeskanzler / Die Kanzler der Bundesrepublik Deutschland" jelzett Ag emlékérem (8,36g/0.999/31mm) T:UNC (eredetileg PP)
Németország DN "Esseni Madonna" kétoldalas, aranyozott bronz emlékérem füllel (47x58mm) T:AU,XF Germnay ND "Golden Madonna of Essen" double-sided, gilt bronze medallion with ear (47x58mm) C:AU,XF
Olaszország ~1840. "Mária Beatrix hercegnő halálának emlékére" öntött bronz emlékérem, az elő-és hátlapon "G.M (Giuseppe Malavasi)" szignó helyett "L.M." jelzéssel (80mm) T:XF,VF ph, patina, ü. Italy ~1840. "In memory of the death of princess Maria Beatrix" cast bronze commemorative medallion with "L.M." signature on the front and back instead of the original "G.M (Giuseppe Malavasi)" (80mm) C:XF,...
Olasz államok / Pápai Állam (Vatikán) 1846. "IX. Pius pápa / A pápa beköltözése a Lateránba" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Giuseppe Cerbara (43,7mm) T:XF patina, ph. Italian states / Papal State (Vatican) 1846. "Pope Pius IX / The Pope's move into the Lateran" bronze commemorative medal. Sign.: Giuseppe Cerbara. "PIVS IX PONTIFEX MAXIMVS ANNO I / SACROS SEDIS LATER POSSESS - VI IDVS NOV - MD...
Olaszország ~1910. "III. Viktor Emánuel / Az 1908-as messinai földrengés emlékére" jelzetlen Ag medál (2,35g/18mm) T:AU / Italy ~1910. "Vittorio Emanuele III / Commemorating the earthquake of Messina in 1908" Ag commemorative medallion without hallmark. "VITTORIO EMANUELLE III RE D'ITAIA / MEDAGLIA COMMEMORATIVA - TERREMOTO CALABRO-SICULO - 28 DICEMBRE 1908" (2,35g/18mm) C:AU