Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 112

Németország 1990-2006. "PREIS DER EUROPA-STADT PASSAU / INTERNATIONALER WETTBEWERB FÜR BLECHBLASER-ENSEMBLES (Nemzetközi Rézfúvós Zenekarok Versenye / Passau város díja)" Az 1990-es alapítású klasszikus versenysorozat ritkán előforduló 7db peremen jelzett Ag zsűri emlékérme (a tétel része az alapítás évi érem is!). Az érmek gravírozott "JURY" és évszámokkal: 1990., 1993., 1995., 1997., 2001., 2004., 2006. Mind műanyag tokokban (érmenként 10g/0.999/31mm) T:UNC,AU (eredetileg mind PP) patina
33558.

Németország 1990-2006. "PREIS DER EUROPA-STADT PASSAU / INTERNATIONALER WETTBEWERB FÜR BLECHBLASER-ENSEMBLES (Nemzetközi Rézfúvós Zenekarok Versenye / Passau város díja)" Az 1990-es alapítású klasszikus versenysorozat ritkán előforduló 7db peremen jelzett Ag zsűri emlékérme (a tétel része az alapítás évi érem is!). Az érmek gravírozott "JURY" és évszámokkal: 1990., 1993., 1995., 1997., 2001., 2004...

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
82,90
91,43
Németország 1991. "Konrad Adenauer - Erster Deutscher Bundeskanzler / Die Kanzler der Bundesrepublik Deutschland" jelzett Ag emlékérem (8,36g/0.999/31mm) T:UNC (eredetileg PP)
33559.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Németország 1991. "Preussen 1991 / Gross Friedrichsburg" aranyozott Cu-Ni emlékérem kapszulában (40mm) T:PP Germany 1991. "Preussen 1991 / Gross Friedrichsburg" gold plated Cu-Ni commemorative medal in capsule (40mm) C:PP
33560.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Németország 2000. "Gyógyszertár 2000 Taller" bronz kétoldalas emlékérem (23mm) T:1- Germany 2000. "Pharmacy 2000 Taller" bronze two-sided commemorative medallion (23mm) C:AU
33561.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,30
1,43
Németország 2003. "Nemzetközi Kertészeti Kiállítás - Rostock / Központi Kertészeti Egyesület" kétoldalas fém emlékérem műanyag dísztokban (60mm) T:UNC Germany 2003. "International Horticultural Exhibition / Central Horticultural Association (Internationale Gartenbauausstellung / Zentralverband Gartenbau)" two-sided metal medallion in plastic case (60mm) C:UNC
33562.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Németország 2003. "Fleuroselect" kétoldalas fém emlékérem, hátoldalán gravírozással (60mm) T:UNC Germany 2003. "Fleuroselect" two-sided metal medallion with engrave on backside (60mm) C:UNC
33563.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,30
1,43
33564.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Németország 2004. "Fleuroselect" kétoldalas fém emlékérem, hátoldalán gravírozással (60mm) T:UNC Germany 2004. "Fleuroselect" two-sided metal medallion with engrave on backside (60mm) C:UNC
33565.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,30
1,43
Németország DN "Esseni Madonna" kétoldalas, aranyozott bronz emlékérem füllel (47x58mm) T:AU,XF Germnay ND "Golden Madonna of Essen" double-sided, gilt bronze medallion with ear (47x58mm) C:AU,XF
33566.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Olaszország ~1840. "Mária Beatrix hercegnő halálának emlékére" öntött bronz emlékérem, az elő-és hátlapon "G.M (Giuseppe Malavasi)" szignó helyett "L.M." jelzéssel (80mm) T:XF,VF ph, patina, ü. Italy ~1840. "In memory of the death of princess Maria Beatrix" cast bronze commemorative medallion with "L.M." signature on the front and back instead of the original "G.M (Giuseppe Malavasi)" (80mm) C:XF,VF edge error, patina, ding
33568.

Olaszország ~1840. "Mária Beatrix hercegnő halálának emlékére" öntött bronz emlékérem, az elő-és hátlapon "G.M (Giuseppe Malavasi)" szignó helyett "L.M." jelzéssel (80mm) T:XF,VF ph, patina, ü. Italy ~1840. "In memory of the death of princess Maria Beatrix" cast bronze commemorative medallion with "L.M." signature on the front and back instead of the original "G.M (Giuseppe Malavasi)" (80mm) C:XF,...

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71
Olasz államok / Pápai Állam (Vatikán) 1846. "IX. Pius pápa / A pápa beköltözése a Lateránba" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Giuseppe Cerbara (43,7mm) T:XF patina, ph. Italian states / Papal State (Vatican) 1846. "Pope Pius IX / The Pope's move into the Lateran" bronze commemorative medal. Sign.: Giuseppe Cerbara. "PIVS IX PONTIFEX MAXIMVS ANNO I / SACROS SEDIS LATER POSSESS - VI IDVS NOV - MDCCCXXXXVI" (43,7mm) C:XF patina, edge errors
33569.

Olasz államok / Pápai Állam (Vatikán) 1846. "IX. Pius pápa / A pápa beköltözése a Lateránba" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Giuseppe Cerbara (43,7mm) T:XF patina, ph. Italian states / Papal State (Vatican) 1846. "Pope Pius IX / The Pope's move into the Lateran" bronze commemorative medal. Sign.: Giuseppe Cerbara. "PIVS IX PONTIFEX MAXIMVS ANNO I / SACROS SEDIS LATER POSSESS - VI IDVS NOV - MD...

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86
Olaszország ~1910. "III. Viktor Emánuel / Az 1908-as messinai földrengés emlékére" jelzetlen Ag medál (2,35g/18mm) T:AU / Italy ~1910. "Vittorio Emanuele III / Commemorating the earthquake of Messina in 1908" Ag commemorative medallion without hallmark. "VITTORIO EMANUELLE III RE D'ITAIA / MEDAGLIA COMMEMORATIVA - TERREMOTO CALABRO-SICULO - 28 DICEMBRE 1908" (2,35g/18mm) C:AU
33570.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
42,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

C

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: