Oroszország 1886. "III. Sándor és II. Sándor / A török ágyúkból öntött emlékmű felavatása Szentpéterváron" Ag emlékérem. Szign.: ifj. és id. A. Griliches (151,27g/72mm) T:XF ph., karcok / Russia 1886. "Alexander III and Alexander II / Inauguration of the Monument cast from Turkish Cannons in St. Petersburg 1886" Ag commemorative medallion. Sign.: A. Griliches, Jr and Sr. (151,27g/72mm) T:XF edge e...
Oroszország / Tatárföld DN Tatárföld nevezetes építményeit ábrázoló, peremen jelzett Ag emlékérmek (6xklf) kapszulában, eredeti fa dísztokban (31-32g/db /0.925/38mm) T:PP közte patina, ujjlenyomat, folt, kis karc Russia / Tatarstan DN 6xdiff hallmarked on the edge Ag medallion set depicting the notable buildings of Tatarstan, in capsules, in their original, decorative wooden case, (31-32g/pc /0.92...
Portugália 1985. "Instituto nacional para aproyeitamento dos tempos livres dos trabalhadores (A munkavállalók szabadidejének felhasználásával foglalkozó országos intézet) 1935-1985" bronz emlékérem eredeti dísztokban (80mm) T:UNC patina Portugal 1985. "Instituto nacional para aproyeitamento dos tempos livres dos trabalhadores 1935-1985" bronze commemorative medallion in its original case (80mm) C:...
Románia 1922. "I. Ferdinánd koronázása Gyulafehérvárott" bronz emlékérem. Szign.: C. Kristescu (45mm) T:F mély karcok! Romania 1922. "FERDINAND REGELE ROMANIEI SI MARIA REGINA / INTAIUL REGE AL TUTUROR ROMANILOR INCOROANTU S'A LA ALBA-IULIA IN 15. X. 1922. (Coronation of Ferdinand I)" bronze commemorative medallion. Sign.: C. Kristescu (45mm) C:F deep scratches
Spanyolország 1992. "Olymphilex 92 Barcelona / Exposicion Mundial de Filatelia Olimpica y Deportiva (Olimpiai és Sportfilatéliai Világkiállítás)" kétoldalas bronz emlékérem, bársony tasakban (71x51mm) T:AU
Szlovákia ~1990. "Bratislavsky Hrad / Szlovákia várai és kastélyai" bronz emlékérem (27mm) T:XF Slovakia ~1990. "Bratislavsky Hrad / The Castles and Palaces of Slovakia" bronze commemorative medallion (27mm) C:XF
Szlovákia 1996. "Nitra Research Institute of Animal Production / Nitra Vyskumny Ustav Zivocisnej Vyroby (Nyitrai Állattenyésztő Kutató Intézet)" bronz emlékérem eredeti tokban, névre adományozói irattal (50mm) T:AU
Szovjetúnió ~1960-1980. "A Breszti erőd hősei" 5 darabos alumínium emlékérem és emlékplakett sorozat műanyag tartótokban (210x125mm) T:1- Soviet Union ~1960-1980. "Heroes of the Brest Fortress" 5 pieces aluminium commemorative medallion and plaque serie in plastic case (210x125mm) C:AU
Szovjetunió 1986. "Helmholtz Moszkvai Szembetegségek Kutatóintézetének 50. évfordulója 1936-1986" bronz emlékérem (56mm) T:UNC Soviet Union 1986. "The 50th Anniversary of the Helmholtz Moscow Research Institute of Eye Diseases 1936-1986" bronze commemorative medallion (56mm) C:UNC