Baranyi Károly (1894-1978) - Szervánszky Jenő (1906-2005) 1942. "Újvidéki Napok - 1942. június 28 - július 5." kétoldalas Al emlékérem (49mm) T:XF patina
Berán Lajos (1882-1943) 1906. Plakett a Rókus Kórház bejárata előtt álló Semmelweis Ignác szobor avatásának emlékére, kétoldalas ezüstözött bronz "IGNATION PHILIPP SEMMELWEIS MDCCCXVIII - MDCCCLXV / MEDICO HUNGARO PROF. ARTIS OBSTETR. IN UNIV. BUDAPESTINENSI INDAGATORI INDEFESSO CONSERVATORI MATRUM SIGNUM AERE IN ORBE UNIVERSO COLLECTO POSURENT COLLEGAE BUDAPESTINI MDCCCCVI" (81x51mm) T:AU,XF kissé kopott ezüstözés / Hungary 1906. Commemorative plaque for the inauguration of the Ignác Semmelweis statue in the front of the Rókus Hospital. Double-sided silver plated bronze. Sign.: Lajos Berán (81x51mm) C:AU,XF somewhat worn silver plating
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "CIVITAS METROPOLITANA BUDAPEST HOSPITIBUS ET AMICIS S D / AZ IFJÚ SZÉP PEST KI BIZTON ÖLELVE NYÚJT CORVIN AGG VÁRÁNAK HŰ KEZET " kétoldalas bronz emlékérem (70,5mm) T:XF
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "József nádor 50 éves nádori jubileum" Ag emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (70,18g/53mm) T:XF ü., ph., patina
Hungary 1846. "Election jubilee of Joseph Archduke" Ag commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (70,18g/53mm) C:XF ding, edge error, patina HP 284.
Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából kiadott emlékérem nagyalakú, 2 darabból álló gipszmintája (2xklf) (105mm) T:XF a gipsz a perem körül pár helyen sérült