Porcelán

Tételek száma: 338

12095.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
631,58
685,71
12096.

Kikiáltási ár:
600 000 Ft
1 578,95
1 714,29
Zsolnay ún. Csőcica - nagyméretű macska pár. Terv.: Nádor Judit. Piros és lila mázzal bevont öntött finomfajansz, helyenként 18k arannyal festve. Jelzett, hibátlan, m: 63 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12097.

Zsolnay ún. "Csőcica" - nagyméretű macska pár. Terv.: Nádor Judit. Piros és lila mázzal bevont öntött finomfajansz, helyenként 18k arannyal festve. Jelzett, hibátlan, m: 63 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
789,47
857,14
12102.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
184,21
200,00
12103.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
210,53
228,57
12104.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
157,89
171,43
cca 1900 Schütz kerámiagyár díszkancsó pár. Karaffa alakú, formába öntött finomfajansz. Beszűkülő tagolt talpazatán gyöngysoros díszítés, klasszikus tojásdad vázatestét körbefutó geometrikus gyűrűsoros díszítés tagolja. Talpnál kiinduló domború rátét sárkány figurális fogóvá épül, szájrésze belül is virág- és szitakötő mintás festésekkel díszített. Alján masszába nyomott Schütz Cilli jelzés és sorszám. Egyik darab talpa ragasztott. Kopottsággal, m: 37 cm
12105.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
157,89
171,43
Zsolnay pillangó mintás mokkás készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, kis kopással.
12106.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
157,89
171,43
12108.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
126,32
137,14
cca 1920 Telkibánya, nagyméretű dísztál. Jelzett, 1-1 mázhibával, d: 34,5 cm
12109.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,37
51,43
9
Fischer Ignác Emma mintás csésze alátéttel. Jelzett, kopással, d: 11 cm, m: 6 cm
12110.

Fischer Ignác "Emma" mintás csésze alátéttel. Jelzett, kopással, d: 11 cm, m: 6 cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
35
Antik kínai halfigurás bambuszváza. cca 1860-1875, Tongzhi korszak, Qing dinasztia, jelzett, hibátlan, d: 11 cm, m: 26,5 cm
12111.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
184,21
200,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft