Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 11

Díszdobozos minikönyv tétel, 3 db, ebből kettő bányászati témájú, ezüst (Ag) plakettel: Dr. Zsámboki László: Magyarország ércbányászata (896-1918). Miskolc, 1985, Péch Antal Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói ezüst (Ag) plakettel díszített műbőr-kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került. Ezüst plakettel mindössze 25 példányban jelent meg! + Kiss Dezső: Borsodi Szénbányák. Miskolc, 1986, Borsodi Szénbányák. Kiadói ezüst (Ag) plakettel díszített műbőr-kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került. Ezüst plakettel mindössze 25 példányban jelent meg! + Móra Ferenc: Dióbél királyfi. Kissé sérült, kopottas műanyag díszdobozban.
20920.

Díszdobozos minikönyv tétel, 3 db, ebből kettő bányászati témájú, ezüst (Ag) plakettel: Dr. Zsámboki László: Magyarország ércbányászata (896-1918). Miskolc, 1985, "Péch Antal" Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói ezüst (Ag) plakettel díszített műbőr-kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került. Ezüst plakettel mindössze 25 példányban jelent meg! + Kiss Dezső: Borsodi Szénbányák. Miskolc, 1986, Borsodi Szénbányák. Kiadói ezüst (Ag) plakettel díszített műbőr-kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került. Ezüst plakettel mindössze 25 példányban jelent meg! + Móra Ferenc: Dióbél királyfi. Kissé sérült, kopottas műanyag díszdobozban.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,37
51,43
Vegyes sport és olimpiai témájú minikönyv tétel, 13 db. Közte számozottak, és 1000 példányos is. Különféle kötésekben, változó állapotban, kopott borítókkal.
20921.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
Kristó Gyula: Az utolsó Árpádok. Bp., 1990, Pátria Nyomda. Számozott (256/750) példány! Egy kihajtható melléklettel. Kiadói tűzzománc plakettel díszített műbőrkötésben, műanyag védőborítóval, jó állapotban. Könyvkereskedelmi forgalomba nem került.
20922.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
9
Kristó Gyula, Makk Ferenc: I. Gézától I. Andrásig. Bp., 1988, Pátria Nyomda. Számozott (461/750) példány! Egy kihajtható melléklettel. Kiadói tűzzománc plakettel díszített műbőrkötésben, műanyag védőborítóval, jó állapotban. Könyvkereskedelmi forgalomba nem került.
20923.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
10
Gosztonyi József - Mautner József: Ispánki József érmei. (Minikönyv). (Kaposvár, 1981, Somogy Megyei Nyomdaipari Vállalat). Kiadói bársonykötés. Megjelent 200 példányban (ebből 100 piros, 100 fekete számozással). Számozott (99./100), fekete számozású példány.
20924.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
16
Molnár Károly Sakk világbajnokok. Bp., 1977, Sportpropaganda. Kiadói egészvászon kötés. Minikönyv, számozott 372/500
20925.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
Sikota Győző: Vasarely. Bp.,1998., Tankönyvmester. Minikönyv. Gazdag képanyaggal, Vasarely munkáival illusztrálva. Kiadói bársony-kötés. Számozatlan példány.
20926.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,37
8,00
37
Borsodi költők. (Minikönyv). Szerk.: Szabó Gyula, Urszin Sándor. Miskolc, 1979, Miskolci Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban, kiadói könyv formájú díszdobozban, eredetiséget igazoló ex libris-szel. Számozott (8./100) példány. (Csak 100 díszdobozos példány jelent meg!)
20927.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Parlament minikönyv és mikrokönyv szett, sérült díszdobozban
20928.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Benoschofsky Ilona: Zsidó sors. [Kaposvár], én., Somogy M. Nyomdaipari Vállalat. Minikönyv. Kiadói egészvászon-kötés. Számozott (105./200) példány, lila számozással.
20929.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
13
Vegyes minikönyv tétel, 3 db:  Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1975. (Megjelent 2400 példányban.), Miniatűrkönyv gyorskereső (Számozott (101./250) példányban, MTV 25.
20930.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

475. aukció:

Megtekintés: szeptember 30 - október 3. között;

Tételek átvétele: október 7-én 12 órától;

Fizetési határidő: október 18.

Elszámolás: október 24-től

  Események