https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 34

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
The Hungarian Olympic Team. Beijing 2008. Hungarian Olympic Committee. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19289.

The Hungarian Olympic Team. Beijing 2008. Hungarian Olympic Committee. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Granek István: Kajakozás-kenuzás, Bp., 1966, Sport, 141p.., Egészvászon-kötés papír védőborítóban, a védőborító szakadások
19290.

Granek István: Kajakozás-kenuzás, Bp., 1966, Sport, 141p.., Egészvászon-kötés papír védőborítóban, a védőborító szakadások

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes könyv tétel - Kőszeg szab. kir. megyei város és környékének ismertetője; Bükk; Mátra; Földrajz Budapest székesfőváros elemi népiskolái IV. osztálya számára. Kiadói kartonált és papírkötés, viseltes állapotban.
19291.

Vegyes könyv tétel - Kőszeg szab. kir. megyei város és környékének ismertetője; Bükk; Mátra; Földrajz Budapest székesfőváros elemi népiskolái IV. osztálya számára. Kiadói kartonált és papírkötés, viseltes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Déván István: A síelés ABC-je. Arató Gyula festőművész 95 rajzával. Budapest, [1932]. Stádium Sajtóvállalat Rt. (ny.) 135 + [1] p. Első kiadás. Oldalszámozáson belül számos ábrával, néhány szövegközti és egész oldalas hirdetéssel. A szerző a kötet végén néhány síelési terepet is ajánl, előrebocsájtva, hogy a megmaradt hazai hegyek kevéssé alkalmasak a komolyan vett sísport céljaira, így elsősorban osztrák célpontokat ajánl. A munka második kiadása 1940-ben jelent meg. Példányunk fűzése enyhén meglazult. Fűzve, Arató Gyula rajzával illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
19292.

Déván István: A síelés ABC-je. Arató Gyula festőművész 95 rajzával. Budapest, [1932]. Stádium Sajtóvállalat Rt. (ny.) 135 + [1] p. Első kiadás. Oldalszámozáson belül számos ábrával, néhány szövegközti és egész oldalas hirdetéssel. A szerző a kötet végén néhány síelési terepet is ajánl, előrebocsájtva, hogy a megmaradt hazai hegyek kevéssé alkalmasak a komolyan vett sísport céljaira, így elsősorban osztrák célpontokat ajánl. A munka második kiadása 1940-ben jelent meg. Példányunk fűzése enyhén meglazult. Fűzve, Arató Gyula rajzával illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Szepes Béla: Új sí 1x1 és magasiskola. Írta és rajzolta Szepes Béla. Budapest, 1941. Szerző (Stádium Sajtóvállalat Rt. ny.) 108 p. Egyetlen kiadás. Szepes Béla (1903-1986) síelő és gerelyhajító olimpikon, síoktató és sportkarikaturista, sportújságíró szakmunkáját oldalszámozáson belül szövegközti felvételek és saját rajzai illusztrálják. Az alapos sítechnikai szöveg után függelékként a megnagyobbodott ország erdéliy síterepeinek ismertetése. Az első nyomtatott oldalon szervezett síutak képes hirdetése, a címoldalon és az utolsó nyomtatott oldalon régi jegyzetek, az oldalakon enyhe vízfoltosság. Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.
19293.

Szepes Béla: Új sí 1x1 és magasiskola. Írta és rajzolta Szepes Béla. Budapest, 1941. Szerző (Stádium Sajtóvállalat Rt. ny.) 108 p. Egyetlen kiadás. Szepes Béla (1903-1986) síelő és gerelyhajító olimpikon, síoktató és sportkarikaturista, sportújságíró szakmunkáját oldalszámozáson belül szövegközti felvételek és saját rajzai illusztrálják. Az alapos sítechnikai szöveg után függelékként a megnagyobbodott ország erdéliy síterepeinek ismertetése. Az első nyomtatott oldalon szervezett síutak képes hirdetése, a címoldalon és az utolsó nyomtatott oldalon régi jegyzetek, az oldalakon enyhe vízfoltosság. Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése 1875-1896. Bp., 1929, Országos Testnevelési Tanács. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
19294.

Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése 1875-1896. Bp., 1929, Országos Testnevelési Tanács. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Görgényi Frigyes: Duchamp rátalált a gyalogútra. DEDIKÁLT Bp., 2005., Semmelweis. Kiadói papírkötés.
19295.

Görgényi Frigyes: Duchamp rátalált a gyalogútra. DEDIKÁLT Bp., 2005., Semmelweis. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,37
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
0
A vitorlázás alapismeretei. Vitorlás-lexikon. Bp., 1957, Sport. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen hiánnyal, foltos.
19296.

A vitorlázás alapismeretei. Vitorlás-lexikon. Bp., 1957, Sport. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen hiánnyal, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Várady Antal dr. Az aesthetikai testtartás- és mozgástan kézikönyve Függelékül: Illemtan. Budapest, 1884. Grill K. 140l. Amatőr félvászon kötésben, Ritka munka kecses gesztusokról számos illusztrációval.
19297.

Várady Antal dr. Az aesthetikai testtartás- és mozgástan kézikönyve Függelékül: Illemtan. Budapest, 1884. Grill K. 140l. Amatőr félvászon kötésben, Ritka munka kecses gesztusokról számos illusztrációval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Donát Tamás: Veszprém megye olimpikonjai Athéntól Athénig. 2005, Donát Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19298.

Donát Tamás: Veszprém megye olimpikonjai Athéntól Athénig. 2005, Donát Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

475. aukció:


Megtekintés: szeptember 30 - október 3. között;


Tételek átvétele: október 7-én 12 órától;


Fizetési határidő: október 18.


Elszámolás: október 24-től
 

  Események

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz