Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 34

Jones, Bruce: A Forma-1 enciklopédiája. Nigel Mansell előszavával. Bp., 2005, Ventus Libro Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19265.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,47
42,86
19266.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,84
7,43
19267.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,95
31,43
Das erse internationale Schachmeisterturnier in Kecskemét 1927. Bearbeitet von Dr. A[lexander Alexandrovich] Aljechin Weltschachmeister, H[ans] Kmoch, G[éza] Maróczy und A[ron] Nimzowitsch. Kecskemét, 1927, Im Auftrage des Kecskemeter Schachvereines Herausgegeben von L Tóth, XVI p.+4 t.+157+1 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, papír védőborítóban, kopott borítóval, intézményi bélyegzésekkel, a címlap másik oldalán német nyelvű ajándékozási bélyegzéssel, és autográf aláírásokkal.
19268.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,95
31,43
19269.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,95
31,43
19270.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
Chalupetzky Ferenc - Tóth László: Capablanca veszít. A volt sakkvilágbajnok játszmái. H.n., é.n., Magyar Sakkvilág. + Chalupetzky Ferenc - Tóth László: Capablanca sakkozói pályafutása és játszmái 1888-1942. H.n., 1943, Magyar Sakkvilág. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19271.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
cca 1930-1960 15 db sakk könyv magyar és német nyelven Fischer és Spasszkij, Így sakkoztok ti, Maróczy: Megnyitások elmélete. Közte kopott, foltos, ázott.
19272.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,63
13,71
Dr. Marton István: A nagy átkelés. 2010, Color Studio, kartonált papírkötés papír védőborítóval, a szerző által DEDIKÁLT.
19273.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
Tim Hill: A Photographic history of British Football. Photographs by the Daily Mail. hn., én., Marks & Spencer. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19274.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Dr. Mező Ferenc: Az olympiai játékok története. Bp., 1978, Sportpropaganda. Reprint kiadás. Kiadói műbőr-kötés, kissé koszos borítóval. Az 1929-ben megjelent könyv hasonmása.
19275.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Matusz Gyula: Éber kómában a magyar foci. A szerző által DEDIKÁLT! H.n., 2014, szerzői, 147 p. Kiadói papírkötés.
19276.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

475. aukció:

Megtekintés: szeptember 30 - október 3. között;

Tételek átvétele: október 7-én 12 órától;

Fizetési határidő: október 18.

Elszámolás: október 24-től

  Események