https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 226

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst (Ag) kínálótál. Ovális test, peremszéle karélyosan tagolt, jelzett, 55x42 cm, nettó: 1364g
22000.

Ezüst (Ag) kínálótál. Ovális test, peremszéle karélyosan tagolt, jelzett, 55x42 cm, nettó: 1364g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
736,84
EUR
,
800,00
USD
Ajánlatok száma:
1
Arany (Au) 14K gyűrű 0,5 ct gyémánttal, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,9 g
22001.

Arany (Au) 14K gyűrű 0,5 ct gyémánttal, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,9 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
631,58
EUR
,
685,71
USD
Ajánlatok száma:
1
2 db ezüst (Ag) gyertyatartó pár. Sterling ezüst, jelzett össz 1170 g 20x25 cm
22002.

2 db ezüst (Ag) gyertyatartó pár. Sterling ezüst, jelzett össz 1170 g 20x25 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
578,95
EUR
,
628,57
USD
Ajánlatok száma:
2
Régi arany karkötő 14K gyöngyökkel és topázzal j.n. br: 14,4 g 18 cm
22004.

Régi arany karkötő 14K gyöngyökkel és topázzal j.n. br: 14,4 g 18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
578,95
EUR
,
628,57
USD
Ajánlatok száma:
0
David Yurman St Silver Labyrinth 925-ös ezüst gyűrű brillekel (0,18Ct) és zöld topázzal. Jelzett, m: 50 br 17,25 g
22005.

David Yurman St Silver Labyrinth 925-ös ezüst gyűrű brillekel (0,18Ct) és zöld topázzal. Jelzett, m: 50 br 17,25 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
394,74
EUR
,
428,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Antik mikromozaik, gránát karkötőbe ágyazva, kopással, a mozaik mérete 17x13 cm
22006.

Antik mikromozaik, gránát karkötőbe ágyazva, kopással, a mozaik mérete 17x13 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
526,32
EUR
,
571,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Iosif Abramovich Marshak: 5 darab ezüst (Ag) italosüveg-lezáró. cca 1890-1910, Moszkva, zenélő-táncoló kozákok figuráival díszítve, jelzett, mesterjegyes, m: 8-9 cm, nettó: 340g
22007.

Iosif Abramovich Marshak: 5 darab ezüst (Ag) italosüveg-lezáró. cca 1890-1910, Moszkva, zenélő-táncoló kozákok figuráival díszítve, jelzett, mesterjegyes, m: 8-9 cm, nettó: 340g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
394,74
EUR
,
428,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Leveles bross. 14k arany (Au) j.n. 12,2 g 55 mm
22008.

Leveles bross. 14k arany (Au) j.n. 12,2 g 55 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
578,95
EUR
,
628,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst (Ag) aufsatz. Domborított, pereménél áttört szalagminta zárja. Két oldalán domborított férfi portré, két végén pedig karikát tartó oroszlánmaszk díszíti. Jelzett, pereménél kis repedéssel, 32x19x14 cm, nettó: 691 g
22009.

Ezüst (Ag) aufsatz. Domborított, pereménél áttört szalagminta zárja. Két oldalán domborított férfi portré, két végén pedig karikát tartó oroszlánmaszk díszíti. Jelzett, pereménél kis repedéssel, 32x19x14 cm, nettó: 691 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
368,42
EUR
,
400,00
USD
Ajánlatok száma:
1
Platina (Pt) gyűrű, jelzett, m: 56,5, nettó: 6,3g
22010.

Platina (Pt) gyűrű, jelzett, m: 56,5, nettó: 6,3g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
421,05
EUR
,
457,14
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1980-1988 12 darabos Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kanál gyűjtemény, jelzett, h: 14 cm, nettó: 43,2, g / db, összesen 518,4 g Aranyozott, nagyrészt hibátlan, eredeti Georg Jensen tokkal
22011.

cca 1980-1988 12 darabos Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kanál gyűjtemény, jelzett, h: 14 cm, nettó: 43,2, g / db, összesen 518,4 g Aranyozott, nagyrészt hibátlan, eredeti Georg Jensen tokkal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
421,05
EUR
,
457,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst (Ag) nyelű és borítású manikűr készlet ezüst (Ag) tégelyekkel, kissé sérült díszdobozban, Au Louvre Argent Paris jelzéssel
22012.

Ezüst (Ag) nyelű és borítású manikűr készlet ezüst (Ag) tégelyekkel, kissé sérült díszdobozban, Au Louvre Argent Paris jelzéssel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
105,26
EUR
,
114,29
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

475. aukció:


Megtekintés: szeptember 30 - október 3. között;


Tételek átvétele: október 7-én 12 órától;


Fizetési határidő: október 18.


Elszámolás: október 24-től
 

  Események

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz