Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 455

DN Nemzetközi Tánc- és Kultúra Alapítvány aranyozott bronz emlékérem, hátoldalán névre szóló gravírozással (65mm) T:AU,XF
32233.

DN "Nemzetközi Tánc- és Kultúra Alapítvány" aranyozott bronz emlékérem, hátoldalán névre szóló gravírozással (65mm) T:AU,XF

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
DN Jobbra néző bronz férfiportré plakett márvány talapzatra erősítve (~108mm, talapzat:150x135mm) T:AU
32234.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
DN Gróf Széchenyi István / MHB Magyar Hitelbank Rt jelzett Ag emlékérem, műanyag dísztokban (34,60g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
32235.

DN "Gróf Széchenyi István / MHB Magyar Hitelbank Rt" jelzett Ag emlékérem, műanyag dísztokban (34,60g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
DN Gyula egyoldalas terrakotta plakett peremén akasztásra szolgáló lyukakkal (110mm) T:XF szennyeződés
32236.

DN "Gyula" egyoldalas terrakotta plakett peremén akasztásra szolgáló lyukakkal (110mm) T:XF szennyeződés

Kikiáltási ár:
400 Ft
1,05
1,14
DN Komárom Megyei Tanács - A 10 éves hűséges szolgálatáért egyoldalas bronz emlékérem tokban (80mm) T:XF patina
32237.

DN "Komárom Megyei Tanács - A 10 éves hűséges szolgálatáért" egyoldalas bronz emlékérem tokban (80mm) T:XF patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
~1990. Lakitelek #6 fém medál füllel T:XF
32238.

~1990. "Lakitelek #6" fém medál füllel T:XF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
DN Budapest Főváros Közgyűlése Oktatási Bizottsága - Pro Educationis kétoldalas, aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP
32239.

DN "Budapest Főváros Közgyűlése Oktatási Bizottsága - Pro Educationis" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,79
6,29
DN Pécs egyoldalas kerámia emlékérem (110x95mm) T:XF lepattanások
32240.

DN "Pécs" egyoldalas kerámia emlékérem (110x95mm) T:XF lepattanások

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,32
1,43
DN Állami Biztosító Ag bélyegérem (~3,28g/0.800/22x27mm) T:AU (PP) patina
32241.

DN "Állami Biztosító" Ag bélyegérem (~3,28g/0.800/22x27mm) T:AU (PP) patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
DN Szerencsejáték Rt. / Hungary Gaming Corporation kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (31,33g/0.925/42,5mm) T:XF
32242.

DN "Szerencsejáték Rt. / Hungary Gaming Corporation" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (31,33g/0.925/42,5mm) T:XF

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,37
24,29
DN Prohászka Ottokár egyoldalas bronz plakett, filc hátlappal. Szign.:VK (102mm) T.AU-XF
32243.

DN "Prohászka Ottokár egyoldalas bronz plakett, filc hátlappal. Szign.:VK (102mm) T.AU-XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
DN UNICEF - A Világ gyermekeiért gipszmásolatról készült egyoldalas műanyag öntvény (~202mm) T:2 ph ND UNICEF - For the Children of the World one-sided plastic casting made from a gypsum copy (~202mm) C:XF edge error
32244.

DN "UNICEF - A Világ gyermekeiért" gipszmásolatról készült egyoldalas műanyag öntvény (~202mm) T:2 ph ND "UNICEF - For the Children of the World" one-sided plastic casting made from a gypsum copy (~202mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,95
31,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

475. aukció:

Megtekintés: szeptember 30 - október 3. között;

Tételek átvétele: október 7-én 12 órától;

Fizetési határidő: október 18.

Elszámolás: október 24-től

  Események