Porcelán

Tételek száma: 414

Herendi Viktória mintás, mokkás készlet. Hat személyes, teljes, plusz egy nagy tálca d: 40 cm. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
11855.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
631,58
685,71
Herendi nevető Buddha. Jelzett, mázas fehér porcelán, kis kopással, fa talapzaton, teljes m: 33,5 cm
11856.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
89,47
97,14
11857.

Kikiáltási ár:
550 000 Ft
1 447,37
1 571,43
11858.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
631,58
685,71
Herendi virágmintás süteményes tányér szett. 6 darab, jelzett, kézzel festett, d: 18,5 cm
11859.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
171,05
185,71
11860.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
94,74
102,86
Zsolnay Pompadour mintás kávés készlet, teljes, jelzett, hibátlan.
11861.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
105,26
114,29
11862.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
131,58
142,86
Zepter hat személyes porcelán étkészlet, aranyozott, matricás, jelzett, hibátlan
11863.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
210,53
228,57
Zepter hat személyes porcelán mokkás, kávés készlet, aranyozott, matricás, jelzett, hibátlan
11864.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
131,58
142,86
Herendi zöld Apponyi mintás nagy váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 23 cm, d: 22 cm
11865.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
57,89
62,86
Herendi Apponyi zöld mintás kaspó, kétoldalán plasztikus koi hal díszítményekkel. Jelzett, kézzel festett, m: 16 cm, d: 20 cm
11866.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
78,95
85,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

475. aukció:

Megtekintés: szeptember 30 - október 3. között;

Tételek átvétele: október 7-én 12 órától;

Fizetési határidő: október 18.

Elszámolás: október 24-től

  Események