https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Üvegtárgyak

Tételek száma: 463

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1930 Curt Schlevogt 2 darab Bacchantes váza. Anyagában levendula színnel színezett, részben savmaratott felületű formába öntött üveg. Jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 8 -13 cm
12279.

cca 1930 Curt Schlevogt 2 darab "Bacchantes" váza. Anyagában levendula színnel színezett, részben savmaratott felületű formába öntött üveg. Jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 8 -13 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
105,26
EUR
,
114,29
USD
Ajánlatok száma:
0
1985, Nemzeti színű üvegszálakból tekert iparművész üveg pásztorbot. Mihályfy László filmrendezőnek a Városi talaj és etnikai lélek című filmjéért az emigráns magyar közösségtől kapott ajándék. Üveg stúdiómunka, jelzés nélkül, hibátlan, h: 108 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12280.

1985, Nemzeti színű üvegszálakból tekert iparművész üveg pásztorbot. Mihályfy László filmrendezőnek a Városi talaj és etnikai lélek című filmjéért az emigráns magyar közösségtől kapott ajándék. Üveg stúdiómunka, jelzés nélkül, hibátlan, h: 108 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
84,21
EUR
,
91,43
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1960, Tapio Wirkkala designer (1915-1985): Jegecüveg kínáló. Jelzett az alján: Tapio Wirkkala, hibátlan, d: 20 cm, m: 12 cm
12281.

cca 1960, Tapio Wirkkala designer (1915-1985): Jegecüveg kínáló. Jelzett az alján: Tapio Wirkkala, hibátlan, d: 20 cm, m: 12 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,16
EUR
,
68,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Émile Gallé (1846-1904) Üveg díszváza, plasztikus szőlőmintával, savmart, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
12282.

Émile Gallé (1846-1904) Üveg díszváza, plasztikus szőlőmintával, savmart, jelzett, hibátlan, m: 13 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
94,74
EUR
,
102,86
USD
Ajánlatok száma:
4
Sajószentpéter Krakovits Joáchim szikvízgyára szódásüveg madárfejes 30 cm
12283.

Sajószentpéter Krakovits Joáchim szikvízgyára szódásüveg madárfejes 30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,11
EUR
,
45,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Muranoi üveg delfin szobor. M: 20 cm, sz 19 cm Hibátlan
12284.

Muranoi üveg delfin szobor. M: 20 cm, sz 19 cm Hibátlan

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,42
EUR
,
20,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Gallé TIP váza, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
12285.

Gallé TIP váza, jelzett, hibátlan, m: 19 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,37
EUR
,
24,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Istenmalmi szikvízgyár Vácz szódás, szikvizes palack jelzett 30 cm
12286.

Istenmalmi szikvízgyár Vácz szódás, szikvizes palack jelzett 30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,16
EUR
,
68,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Diósgyőri M. Kir. Vas és Acélgyár szikvízgyár szódás, szikvizes palack jelzett, porcelán betétes fejjel 30 cm
12287.

Diósgyőri M. Kir. Vas és Acélgyár szikvízgyár szódás, szikvizes palack jelzett, porcelán betétes fejjel 30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
73,68
EUR
,
80,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Első Miskolci szikvízgyár szódás, szikvizes uránüveg!! palack jelzett porcelán betétes fejjel Diósgyőri Vasgyár, 30 cm
12288.

Első Miskolci szikvízgyár szódás, szikvizes uránüveg!! palack jelzett porcelán betétes fejjel Diósgyőri Vasgyár, 30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
94,74
EUR
,
102,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Pál Jenő Borsodszirák szódás, szikvizes palack jelzett csőrös fejjel 27 cm
12289.

Pál Jenő Borsodszirák szódás, szikvizes palack jelzett csőrös fejjel 27 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
78,95
EUR
,
85,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Cseh égkék színezésű kínáló, cca 1970 designer: Jiri Brabec. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 22 cm, m: 8 cm
12290.

Cseh égkék színezésű kínáló, cca 1970 designer: Jiri Brabec. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 22 cm, m: 8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,68
EUR
,
25,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

475. aukció:


Megtekintés: szeptember 30 - október 3. között;


Tételek átvétele: október 7-én 12 órától;


Fizetési határidő: október 18.


Elszámolás: október 24-től
 

  Események

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz