Festmények és grafikák

Tételek száma: 765

Salvador Dalí (1904-1989): Hallucinogén ölelés (Les Vitraux-ból). Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány AP 7/50 számozással. Üvegezett fakeretben. 41,5x39,5 cm. / lithograph on paper, signed, artists proof, numbered AP 7/50, framed
10000.

Salvador Dalí (1904-1989): Hallucinogén ölelés (Les Vitraux-ból). Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány AP 7/50 számozással. Üvegezett fakeretben. 41,5x39,5 cm. / lithograph on paper, signed, artist's proof, numbered AP 7/50, framed

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
421,05
457,14
Minimális ajánlat:
160 000 Ft
Pinczehelyi Sándor (1946-): Szélkiáltó, 1986. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (5/25), Pinczehelyi Sándor autográf ajándékozási soraival 1986-ból. Mindössze 25 példányban készült sokszorosított grafika a művész PFZ (piros, fehér, zöld) korszakából! 45,5x65 cm. Lapszéli kisebb szakadásokkal, gyűrődésekkel./ serigraphy on paper, signed, numbered (5/25), with autograph dedication by the artist.
10001.

Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
315,79
342,86
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
10002.

Licitálható
Kikiáltási ár:
75 000 Ft
197,37
214,29
Minimális ajánlat:
75 000 Ft
Markó Erzsébet (1947-): Csend (női akt tájban). Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 70×90 cm
10003.

Licitálható
Kikiáltási ár:
85 000 Ft
223,68
242,86
Minimális ajánlat:
90 000 Ft
10004.

Licitálható
Kikiáltási ár:
550 000 Ft
1 447,37
1 571,43
Minimális ajánlat:
550 000 Ft
10005.

Licitálható
Kikiáltási ár:
75 000 Ft
197,37
214,29
Minimális ajánlat:
75 000 Ft
10006.

Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
210,53
228,57
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
10007.

Licitálható
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
368,42
400,00
Minimális ajánlat:
140 000 Ft
10008.

Licitálható
Kikiáltási ár:
170 000 Ft
447,37
485,71
Minimális ajánlat:
170 000 Ft
10009.

Licitálható
Kikiáltási ár:
42 000 Ft
110,53
120,00
Minimális ajánlat:
42 000 Ft
Kozma István (1937-2020): Sára (nagybányai akt). Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán a művész címkéjével, 80×60 cm. / István Kozma (1937-2020): Sarah (nude in Baia Mare), oil on canvas, unsigned, with the artists label on the reverse, 80×60 cm.
10010.

Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
315,79
342,86
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
10011.

Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
394,74
428,57
Minimális ajánlat:
150 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

476. aukció:

Megtekintés: október 14 - október 17. között;

Tételek átvétele: október 21-én 12 órától;

Fizetési határidő: november 1.

Elszámolás: november 13-től

  Események