Festmények és grafikák

Tételek száma: 765

Klimó István (1883-1961): Táncolók. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 35,5×28 cm
10348.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
34,29
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
Klimó István (1883-1961): Kertrészlet. Pasztell, papír. Jelezve balra lent. Lap széle kissé sérült. 51x28 cm.
10349.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,84
40,00
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
Koppány Frigyes (?-?): Op-art kép, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16,5x16 cm
10350.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
Kiss Ilona (1955-): A nyíló nárciszmezőkről, 2002. Linómetszet, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. III/XII számozással. 10,5x18 cm
10351.

Kiss Ilona (1955-): "A nyíló nárciszmezőkről", 2002. Linómetszet, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. III/XII számozással. 10,5x18 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
Katona Kata (1942-): Gyermekvilág, 1918. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 14/7 számozással. 29x21 cm
10352.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
Kókay Krisztina (1943-): Régi kert, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 25/9 számozással, 40×29 cm
10353.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
Kőszeghy Csilla (1977-): Cím nélkül, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II./XIV. számozással. 24x32,5 cm
10354.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
Kőmíves István (1949-2007): Nagy repedés. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA III/XV. számozással. 20x36,5 cm
10355.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
10356.

Licitálható
Kikiáltási ár:
17 000 Ft
44,74
48,57
Minimális ajánlat:
17 000 Ft
10357.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,11
45,71
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
Kádár Katalin (1951- ): Égi átjáró. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (4/24), 25,5×36 cm
10358.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
10359.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Minimális ajánlat:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

476. aukció:

Megtekintés: október 14 - október 17. között;

Tételek átvétele: október 21-én 12 órától;

Fizetési határidő: november 1.

Elszámolás: november 13-től

  Események