Festmények és grafikák

Tételek száma: 765

Póka Zsombori Erzsébet (1913-1997): Erdélyi téli táj. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 64x47 cm
10543.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
131,58
142,86
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
Pann, Abel (1883-1963): Fohász. Litográfia, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadással, 28x22 cm
10544.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
10545.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
52,63
57,14
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
Pataky Tamás (1951): Híd a patakon. Olaj, farost. jelzett, Dekoratív fa keretben. 16x16 cm
10546.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
Pataky Tamás (1951): Malom a patakon. Olaj, farost. jelzett, Dekoratív fa keretben. 16x16 cm
10547.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
Pataky Tamás (1951): Házak. Olaj, farost. jelzett, Dekoratív fa keretben. 18x18 cm
10548.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
Anthony Quartuccio (XX. sz. vége): Kalifornia, Baja szépsége. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 23x30 cm
10549.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
10550.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,42
9,14
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
10551.

Licitálható
Kikiáltási ár:
46 000 Ft
121,05
131,43
Minimális ajánlat:
46 000 Ft
Póka Zsombori Erzsébet (1913-1997): Vízparti erdélyi táj. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 60x47 cm
10552.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
131,58
142,86
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
Pásztor Tünde: Formák metsződése. Szitanyomat, papír, jelzett 11x16 cm
10553.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
9
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
Péter Mária (1904-1990): Vízparti sétány. Akvarellel színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×38 cm
10554.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,11
18,57
Minimális ajánlat:
6 500 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

476. aukció:

Megtekintés: október 14 - október 17. között;

Tételek átvétele: október 21-én 12 órától;

Fizetési határidő: november 1.

Elszámolás: november 13-től

  Események