https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Festmények és grafikák

Tételek száma: 765

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Trescsényi Judit (?-): Ablakon át, 1987. Olaj, vászon. Sérült. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 25×35 cm
10690.

Trescsényi Judit (?-): Ablakon át, 1987. Olaj, vászon. Sérült. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 25×35 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
17 000 Ft
44,74
EUR
,
48,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
17 000 Ft
Tramontini Ervin (1952-): Zebegényi utca. Akril, vászon. Jelezve balra fent. 50x70 cm
10691.

Tramontini Ervin (1952-): Zebegényi utca. Akril, vászon. Jelezve balra fent. 50x70 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,37
EUR
,
51,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
Tamás Mina?: Fura képzelet. Szitanyomat, papír. jelzett, sorszámozott 31/30 üvegezett keretben, 33x27 cm
10692.

Tamás Mina?: Fura képzelet. Szitanyomat, papír. jelzett, sorszámozott 31/30 üvegezett keretben, 33x27 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,42
EUR
,
9,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
Tóthpál Katalin (1977- ): Lovak, olaj, farost, jelzett, 40×59,5 cm
10693.

Tóthpál Katalin (1977- ): Lovak, olaj, farost, jelzett, 40×59,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,42
EUR
,
20,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
Torda Gyuláné (-): Élet a földeken, akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 23×33 cm
10694.

Torda Gyuláné (-): Élet a földeken, akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 23×33 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,11
EUR
,
13,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
Turcsán Miklós (1944-): Tavasz. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 29,5x33,5 cm
10695.

Turcsán Miklós (1944-): Tavasz. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 29,5x33,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,68
EUR
,
25,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): A tenger kapujában, 1984. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán a művész és Géniusz Alkotóközösség címkéivel, fakeretben, 50×60 cm.
10696.

Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): A tenger kapujában, 1984. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán a művész és Géniusz Alkotóközösség címkéivel, fakeretben, 50×60 cm.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,16
EUR
,
68,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
Tóth Imre (1929-2004): Táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán Képcsarnok etikett, sérült, képszerte festék pergés. 51x61 cm, nincs keret.
10697.

Tóth Imre (1929-2004): Táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán Képcsarnok etikett, sérült, képszerte festék pergés. 51x61 cm, nincs keret.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
68,42
EUR
,
74,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
Tahi-Tóth Nándor (1912-1978): Bika. Monotípia, tus, papír, jjl.: Tahi-Tóth 955. 32x44 cm, keretben, kis sérüléssel.
10698.

Tahi-Tóth Nándor (1912-1978): Bika. Monotípia, tus, papír, jjl.: Tahi-Tóth 955. 32x44 cm, keretben, kis sérüléssel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
68,42
EUR
,
74,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Balaton. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, régi fakeretben, 70x100 cm / oil on canvas, signed, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10699.

Tihanyi János Lajos (1892-1957): Balaton. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, régi fakeretben, 70x100 cm / oil on canvas, signed, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
105,26
EUR
,
114,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
Tilless Béla (1932-2018): 4 db geometrikus kompozíció, 1979. Szitanyomat, papír. Mindegyik jelzett. Kiadói karton mappában (Karcagi Galéria, Tilless Béla kiállítása, 1979. szeptember 15-30). 39x26 cm
10700.

Tilless Béla (1932-2018): 4 db geometrikus kompozíció, 1979. Szitanyomat, papír. Mindegyik jelzett. Kiadói karton mappában (Karcagi Galéria, Tilless Béla kiállítása, 1979. szeptember 15-30). 39x26 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
78,95
EUR
,
85,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
Telegdy Árpád, Mezőtelegdi (1871-1931): Tanya. Olaj, fatábla. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 14,5x25 cm
10701.

Telegdy Árpád, Mezőtelegdi (1871-1931): Tanya. Olaj, fatábla. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 14,5x25 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
EUR
,
34,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Minimális ajánlat:
13 000 Ft

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

476. aukció:


Megtekintés: október 14 - október 17. között;


Tételek átvétele: október 21-én 12 órától;


Fizetési határidő: november 1.


Elszámolás: november 13-től
 

  Események

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz