Festmények és grafikák

Tételek száma: 765

Ács István (1950-): Archaikus torzó (a kertész), 2004. Litográfia, papír, jelzett, 17/22 számozással. 35x25,5 cm
10061.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
10062.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
10063.

Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
394,74
428,57
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
10064.

Licitálható
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
171,05
185,71
Minimális ajánlat:
65 000 Ft
10065.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 315,79
1 428,57
Minimális ajánlat:
500 000 Ft
Burchard-Bélaváry István (1864-1933): Esküvő. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. 25x35 cm
10066.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,37
51,43
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
Blahos Rudolf (1917-1986): Mátyás templom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, fakeretben, hátoldali üveg repedt, 13,5×25 cm
10067.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
Balla László (1906-?): Gyermektemetés ruszinföldön. Akvarell, papír. jelzés nélkül. Kiállítva: A gyermek a művészetben, 1940, Bp., Műcsarnok. Tárgymutató (katalógus), 16. o., 198. tétel. 39x58 cm . Hajtásnyommal. Üvegezett fakeretben.
10068.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10070.

Licitálható
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
89,47
97,14
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
10071.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
105,26
114,29
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
10072.

Licitálható
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
236,84
257,14
Minimális ajánlat:
90 000 Ft
Barcsay Jenő (1900-1988): Fejfák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 31,5×31,5 cm. Egy kisebb lapszéli folttal.
10073.

Licitálható
Kikiáltási ár:
46 000 Ft
121,05
131,43
Minimális ajánlat:
46 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

476. aukció:

Megtekintés: október 14 - október 17. között;

Tételek átvétele: október 21-én 12 órától;

Fizetési határidő: november 1.

Elszámolás: november 13-től

  Események