Fotó

Tételek száma: 487

cca 1920-40 Vadász puskával és vadászkutyával, keményhátú fotó, jelzés nélkül, 23x26 cm
16360.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,47
10,29
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
1937 Bp., a Művezetők Országos Szövetsége 40 éves fennállása alkalmából tartott díszközgyűlés a Budai Vigadóban, nagyméretű fotó, Beller Rezső fényképész ,,Kurir fotóriport vállalat pecsétjével jelzett, 23x17 cm. A hátoldali felirat és aláírás feltehetőleg Kratochvil (Kratochwill) Károly (1869-1946) katonatiszttől, a Székely Hadosztály volt parancsnokától származik, aki tagja volt a szövetségnek. (ld.: Művezetők Lapja XIX. évf. 19. sz., 1916. dec. 1., 254. old.)
16361.

1937 Bp., a Művezetők Országos Szövetsége 40 éves fennállása alkalmából tartott díszközgyűlés a Budai Vigadóban, nagyméretű fotó, Beller Rezső fényképész ,,Kurir" fotóriport vállalat pecsétjével jelzett, 23x17 cm. A hátoldali felirat és aláírás feltehetőleg Kratochvil (Kratochwill) Károly (1869-1946) katonatiszttől, a Székely Hadosztály volt parancsnokától származik, aki tagja volt a szövetségnek. (ld.: Művezetők Lapja XIX. évf. 19. sz., 1916. dec. 1., 254. old.)

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
Nagy cipősdoboznyi régi és újabb fotó vegyesen sok tabló kép
16362.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,58
12,57
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
1909 Temesvári Ipar-összhang Dalegylet, a lugosi Díjhangverseny emléke, Kalmár K temesvári fényképész címkével jelzett, nagyméretű tablófotója, plexiüvegezett fakeretben, 40x30 cm
16363.

1909 Temesvári "Ipar-összhang" Dalegylet, a lugosi Díjhangverseny emléke, Kalmár K temesvári fényképész címkével jelzett, nagyméretű tablófotója, plexiüvegezett fakeretben, 40x30 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
cca 1916 Úriember portréja, keményhátú fotó Strelisky budapesti Pintér udvari fiókjából, kissé foltos kartonnal, az egyik alsó sarkán apró sérüléssel, 26x16 cm
16364.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
cca 1910-1920 Strandoló hölgy fotója, a parti épület tetején Miramar feliratú táblával, fotó kartonon, 8x13 cm
16365.

cca 1910-1920 Strandoló hölgy fotója, a parti épület tetején "Miramar" feliratú táblával, fotó kartonon, 8x13 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
cca 1900-1936 Vegyes fotó tétel, 10 db, keményhátú fotók és fotók vegyesen, változó állapotban, 18x24 cm és 10x6 cm közötti méretben.
16366.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
cca 1905-1925 Művészi portrék hölgyekről, lányokról, feltehetőleg Röckel János Dénes budapesti fényképész felvételei, össz. 9 db fotó, változó állapotban, 17x14 cm és 29x21,5 cm között
16367.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,47
10,29
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
1934 Francia labdarúgócsapat fotója aláírással, füzetlapon 17x12 cm + képeslap Saint Raphaelben tartott mérkőzésről
16368.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
16369.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
10 db negatívtartó tasak, vegyes negatívokkal
16370.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
cca 1930-1940 Vegyes fényképek albumlapokon: utazás képei, katonák, a zsámbéki templom, a nagyvázsonyi Kinizsi-vár, stb.; összesen 45 db fotó, 10 különálló albumlapra ragasztva (+1 albumlap kézzel rajzolt térképpel), változó méretben és állapotban
16371.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
Minimális ajánlat:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

476. aukció:

Megtekintés: október 14 - október 17. között;

Tételek átvétele: október 21-én 12 órától;

Fizetési határidő: november 1.

Elszámolás: november 13-től

  Események