Könyvek: Történelem

Tételek száma: 247

19423.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,79
6,29
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
19424.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,84
7,43
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
19425.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
19426.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
2,29
Minimális ajánlat:
800 Ft
Korok ruhái. Domanovszky Endre illusztrált előadásvázlatai az öltözködés történetéről. Bp., 1979, Corvina. 319 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
19427.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
Levéltári Közlemények. A Magyar Országos Levéltár folyóirata. 2 db száma: 1924 II. évf 1-4. szám, 1935. XIII. évf. 1-4. szám. . Szerk. Csánki Dezső, Piedell Ambrus. Bp. 1924-35, Magyar Országos Levéltár.. Kiadói papírborítóban, kis sérüléssel
19428.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
2,29
Minimális ajánlat:
800 Ft
Theodor von Sosnosky: Die Politik im habsburger Reiche  Berlin, 1913. 405 p + 8 sztl lev + 1 kih térkép Kiadói papírborítóval, gerinc sérült. / In paper cover
19429.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,32
1,43
Minimális ajánlat:
500 Ft
19430.

Licitálható
Kikiáltási ár:
400 Ft
1,05
1,14
Minimális ajánlat:
500 Ft
A KMP megszületése. Kiadói javított papírmappa, benne reprint lapokkal.
19431.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
2,29
Minimális ajánlat:
800 Ft
19432.

Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,58
1,71
Minimális ajánlat:
600 Ft
Salgó László - Balogh András: A gyarmati rendszer története 1870-1955. Bp., 1980, Kossuth. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, javított kiadói papír védőborítóban.
19433.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
2,29
Minimális ajánlat:
800 Ft
Comte de Gobineau: A renaissance. Savonarola, Borgia Cézár, II. Gyula, X. Leo, Michelangelo történelmi jelenetek. Ford.: Kuncz Aladár. Bp., én., Genius. 3. kiadás. Fekete-fehér képtáblákkal. Átkötött félvászon-kötésben.
19434.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,37
2,57
Minimális ajánlat:
900 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

476. aukció:

Megtekintés: október 14 - október 17. között;

Tételek átvétele: október 21-én 12 órától;

Fizetési határidő: november 1.

Elszámolás: november 13-től

  Események