https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 247

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Széchenyi Ágnes: Pályaképek. Művelődéstörténeti metszetek a 20. századból. A szerző, Széchenyi Ágnes (1957-) irodalomtörténész, sajtótörténész, kritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp.,2015, Corvina - EKF Líceum Kiadó. Kiadói papírkötés.
19435.

Széchenyi Ágnes: Pályaképek. Művelődéstörténeti metszetek a 20. századból. A szerző, Széchenyi Ágnes (1957-) irodalomtörténész, sajtótörténész, kritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp.,2015, Corvina - EKF Líceum Kiadó. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,79
EUR
,
6,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
Fejezetek a szexualitás történetéből. Szerk.: Oláh Tamás. A szerkesztő, Oláh Tamás (1944-) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp.,1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó borító egy része és a gerinc megfakult.
19436.

Fejezetek a szexualitás történetéből. Szerk.: Oláh Tamás. A szerkesztő, Oláh Tamás (1944-) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp.,1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó borító egy része és a gerinc megfakult.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
Mihályfi József: A veszprémi túszság története. Kiegészítette: Rupert Rezső. Veszprémi Szemle Könyvek 10. Földesi Ferenc jegyzeteivel. Veszprém, 2017, Veszprémi Szemle. Kiadói papírkötés.
19437.

Mihályfi József: A veszprémi túszság története. Kiegészítette: Rupert Rezső. Veszprémi Szemle Könyvek 10. Földesi Ferenc jegyzeteivel. Veszprém, 2017, Veszprémi Szemle. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
Dizseri Eszter: Zsindelyné Tüdős Klára. Életrajz - dokumentumokban. 1895-1980. Vál. és szerk. - -. A szerző, Dizseri Eszter (1937-) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp., 1994, Kálvin János Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
19438.

Dizseri Eszter: Zsindelyné Tüdős Klára. Életrajz - dokumentumokban. 1895-1980. Vál. és szerk. - -. A szerző, Dizseri Eszter (1937-) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp., 1994, Kálvin János Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
Johann Scherrer: Die Gallier und ihre Verfassung. Heidelberg, 1865, Georg Weiss, 72 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, régi könyvtári bélyegzéssel és címkével.
19439.

Johann Scherrer: Die Gallier und ihre Verfassung. Heidelberg, 1865, Georg Weiss, 72 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, régi könyvtári bélyegzéssel és címkével.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
Dr. Ottományi Katalin (szerk.): Studia Comitatensia 30. Régészeti tanulmányok. Szentendre, 2007, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19440.

Dr. Ottományi Katalin (szerk.): Studia Comitatensia 30. Régészeti tanulmányok. Szentendre, 2007, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
Theodor von Sosnosky: Die Politik im Habsburgerreiche. Randglossen zur Zeitgeschichte. Zweiter Band. Berlin, 1913, Deutsche Literatur. Zweiter Auflage. Német nyelven. Kihajtható nemzetiségi térképpel. Átkötött félvászon-kötés, bekötött papírborítóval, kissé foltos lapokkal.
19441.

Theodor von Sosnosky: Die Politik im Habsburgerreiche. Randglossen zur Zeitgeschichte. Zweiter Band. Berlin, 1913, Deutsche Literatur. Zweiter Auflage. Német nyelven. Kihajtható nemzetiségi térképpel. Átkötött félvászon-kötés, bekötött papírborítóval, kissé foltos lapokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
Adolf Beer: Zehn Jahre österreichischer Politik. 1801-1810. Leipzig, 1877, F. A. Brockhaus. Benne Kacziány Géza (1856-1939) bölcseleti doktor, tanár, író, műfordító, politikus, publicista tulajdonosi bélyegzésével. Kiadói papírkötés, javított borítóval, sérült, szétvált kötéssel.
19442.

Adolf Beer: Zehn Jahre österreichischer Politik. 1801-1810. Leipzig, 1877, F. A. Brockhaus. Benne Kacziány Géza (1856-1939) bölcseleti doktor, tanár, író, műfordító, politikus, publicista tulajdonosi bélyegzésével. Kiadói papírkötés, javított borítóval, sérült, szétvált kötéssel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
Karl Hron: Deutschnationale Politik. Ester Theil: Die Logik des deutschnationalen Programmes. Wien, 1898, Freidrich Schalk, VIII+72 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval.
19443.

Karl Hron: Deutschnationale Politik. Ester Theil: Die Logik des deutschnationalen Programmes. Wien, 1898, Freidrich Schalk, VIII+72 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
Imre Sándor: Széchenyi születésének 150. évfordulójára. Bp., 1941, Magyarországi Református Egyház Egyetemes Konventje. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19444.

Imre Sándor: Széchenyi születésének 150. évfordulójára. Bp., 1941, Magyarországi Református Egyház Egyetemes Konventje. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
Paul Samassa: Der Völkerstreit im Habsburgerstaat. Leipzig, 1910, Dieterichsche Verlagsbuchhandlung. Német nyelven. Papírkötés, borító nélkül, foltos címlappal, javított, megerősített gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel és bejegyzésekkel.
19445.

Paul Samassa: Der Völkerstreit im Habsburgerstaat. Leipzig, 1910, Dieterich'sche Verlagsbuchhandlung. Német nyelven. Papírkötés, borító nélkül, foltos címlappal, javított, megerősített gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel és bejegyzésekkel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,58
EUR
,
1,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
600 Ft
Fejér, Rózsa: François Rákóczi II. dans les mémoires francais de son temps. Specimina Dissertationum Facultatis Philosophicae Regiae Hungaricae Universitatis Elisabethinae Quinqueecclesiensis 29. Pécs, 1931, nyn., 50 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
19446.

Fejér, Rózsa: François Rákóczi II. dans les mémoires francais de son temps. Specimina Dissertationum Facultatis Philosophicae Regiae Hungaricae Universitatis Elisabethinae Quinqueecclesiensis 29. Pécs, 1931, nyn., 50 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,84
EUR
,
2,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
700 Ft

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

476. aukció:


Megtekintés: október 14 - október 17. között;


Tételek átvétele: október 21-én 12 órától;


Fizetési határidő: november 1.


Elszámolás: november 13-től
 

  Események

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz