Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 182

Csatkai Endre: Sopron. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés,jó állapotban. kiadói, enyhén sérült papír védőborító.
19132.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
Magyar világörökség. Szerk.: Gáspár Zsuzsa. Bp., 2003, Officina 96. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19133.

Magyar világörökség. Szerk.: Gáspár Zsuzsa. Bp., 2003, Officina' 96. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
Falusy Nándor: Az élet beszél. hn.,1940, Szerzői,(Miskolc, Ludvig István-ny.) 74. laptól: Magyar városok portréi (visszacsatolt felvidéki városok is) helytörténeti írások. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
19134.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
Szirbik Miklós:  Makó várossának közönséges és az abban lévő reformata ekklésiának különös leírása. Szirbik Miklós prédikátor által 1835/6 eszt[endőben]. Sajtó alá rendezte: Eperjesi Kálmán. Makó, 1926. Makói Friss Ujság Nyomda- és Lapkiadóvállalat. 1 t. (címképen a szerző hártyapapírral védett portréja) + 104 p. Egyetlen kiadás. Szirbik Miklós (1781-1853) makói református lelkész helytörténeti és egyháztörténeti dolgozata társadalomtörténeti szempontból is forrásértékűnek mondható dokumentumokat közöl, oldalszámozáson belül a város térképvázlatával. Példányunk fűzése meggyengült. Fűzve, Csanád vármegye címerével illusztrált, sérült kiadói borítóban, gerinc nélkül, a fedőborítók elváltak a könyvtesttől. Nagyrészt felvágatlan példány.
19135.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
19136.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
19137.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
19138.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
19139.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
2,29
Minimális ajánlat:
800 Ft
Die Wunder Italiens. Rom. Die ewig schöne Stadt. Seine Altertümer, Kirchen, Paläste und Kunstschäze. Handbuch für Studierende uns Reisende. Medici-Kunstbücher. Florenz,1938,G. Fattoruso. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
19140.

Die Wunder Italiens. Rom. "Die ewig schöne Stadt." Seine Altertümer, Kirchen, Paläste und Kunstschäze. Handbuch für Studierende uns Reisende. Medici-Kunstbücher. Florenz,1938,G. Fattoruso. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,84
2,00
Minimális ajánlat:
800 Ft
Gletscher-Garten. Luzern. Luzern, 1909, C. J. Bucher. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19141.

Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,84
2,00
Minimális ajánlat:
700 Ft
19142.

Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,58
1,71
Minimális ajánlat:
600 Ft
19143.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

476. aukció:

Megtekintés: október 14 - október 17. között;

Tételek átvétele: október 21-én 12 órától;

Fizetési határidő: november 1.

Elszámolás: november 13-től

  Események