Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 182

19060.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
Balassa Iván: A debreceni cívis földművelésének munkamenete és műszókincse. A Debreceni Református Kollégium Tanárképző Intézetének Dolgozatai - Különlenyomat a 21. számból. Debrecen, 1940. A Debreceni Református Kollégium Tanárképző Intézetének Kiadása. Szövegközi ábrákkal és fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben, írással a borítón.
19061.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,84
7,43
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
19062.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,79
6,29
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
Szabó Jenő: A Soproni Városszépítő Egyesület története 1869-1984. Sopron, 1984, Soproni Szemle. Kiadói papírkötés.
19063.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
19064.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
Brassey, [Anna, Baroness Brassey]: Eine Segelfahrt um die Welt an Bord der Yacht ,,Sunbeam in elf Monaten ausgeführt und geschildert von - - . Frei übersetzt nach der achten Auflage des Originals durch A. Helms. Leipzig, 1880, Ferdinand Hirt & Sohn, VIII+389+(3) p.+ 7 t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, a gerincen kis sérülésekkel, helyenként kissé foltos lapokkal.
19065.

Brassey, [Anna, Baroness Brassey]: Eine Segelfahrt um die Welt an Bord der Yacht ,,Sunbeam" in elf Monaten ausgeführt und geschildert von - - . Frei übersetzt nach der achten Auflage des Originals durch A. Helms. Leipzig, 1880, Ferdinand Hirt & Sohn, VIII+389+(3) p.+ 7 t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, a gerincen kis sérülésekkel, helyenként kissé foltos lapokkal.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
19066.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
Molnár Gál Péter: A pesti mulatók. Előszó egy színháztörténethez. Bp., 2001, Helikon. Első kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19067.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,37
8,00
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
Tanulmányok Budapest múltjából. XII., XV., XVI., XVIII., XIX. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
19068.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
73,68
80,00
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
Budapest régiségei XXIV./3, 4, 2, 1. Bp., 1976, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19069.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
Wirth, Zdenek: Prag in Bildern aus fünf Jahrhunderten. Prag, 1954, Artia. Kiadói foltos egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19070.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
Felvidék száz csodája. Szerk.: Gáspár katalin., Sára Bernadett. Simon Attila. Bp., én., Totem. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19071.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,37
8,00
17
Minimális ajánlat:
9 500 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

476. aukció:

Megtekintés: október 14 - október 17. között;

Tételek átvétele: október 21-én 12 órától;

Fizetési határidő: november 1.

Elszámolás: november 13-től

  Események