Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 182

Csatkay Endre: Sopron. Magyar Műemlékek. 1954, Képzőművészeti Alap. Ajándékozási bejegyzéssel. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
19084.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
Prohászka László: Lovas szobrok. A mi Budapestünk. Bp., 1997, Budapest Főváros Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
19085.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
19086.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
Malomipari Múzeum Budapest. Szerk.: Füzes Endre. Tájak-Korok-Múzeumok Kiskönyvtára 305. Bp., 1988. TKM Egyesület. Fotókkal illusztrált füzet. Kiadói tűzött papírkötésben.
19087.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
Sebes Tibor: Jambó, Kilimandzsáró! A szerző, Sebes Tibor (1929-2011) újságíró által DEDIKÁLT! Bp., 1967, Táncsics. Egy színes kihajtható térkép melléklettel. Fekete-fehér képekkel rendkívül gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászonkötés, kiadói kissé sérült és gerincén kissé foltos papír védőborítóval, néhány lap kijár és alja kissé foltos.
19088.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
Lászlóffy Woldemár: A Duna Budapestnél. Klny. Bp., 1941., Élet, 18 p. Tisztelete jeléül a szerző. Kiadói papírkötés.
19089.

Lászlóffy Woldemár: A Duna Budapestnél. Klny. Bp., 1941., "Élet", 18 p. "Tisztelete jeléül a szerző." Kiadói papírkötés.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
Soproni vezető utcanévjegyzékkel és a Soproni hegység térképe. Szerk.: Seidl János Ferenc. (Sopron), 1943, magánkiadás (Goldschmied S.-ny.), 64 p. Harmadik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval. Térkép nélkül!
19090.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
Győri tanulmányok 5. Győr, 1983, Győr Megyei Város Tudományos Kutatócsoportja. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis szakadással. 500 példányban.
19091.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
19092.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
Utazás külföldön. Válogatás Szemere Bertalan nyugat-európai útinaplójából. Vál., szerk., a jegyzeteket és az utószót írta: Steinert Ágota. Bp., 1983, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
19093.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
Dr. Gerelyes Ede: Jelentés a fővárosi honismereti-helytörténeti mozgalom helyzetéről és a fővárosi tudományos intézmények helytörténeti tevékenységéről 1976-1981. Összeáll. és szerk.: - - . Bp., 1982, Hazafias Népfront Budapesti Bizottsága - Budapest Főváros Tanácsa. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
19094.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
Dr. Ádámfy József: A világ Kossuth-szobrai. Bp., Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19095.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Minimális ajánlat:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

476. aukció:

Megtekintés: október 14 - október 17. között;

Tételek átvétele: október 21-én 12 órától;

Fizetési határidő: november 1.

Elszámolás: november 13-től

  Események