Tétel

Megvehető

Megveszem:

  Kosárba   Eltávolítás

Kikiáltási ár:

120 000 Ft
315,79 EUR, 342,86 USD

Leírás:

Petri Mór: Szilágy vármegye monographiája. Szilágy Vármegye Törvényhatósági Bizottságának megbízásából Írta Dr. Petri Mór. Kiadja Szilágy Vármegye Közönsége. 1-6. kötet. Teljes! 1.: Szilágy. Az eltűnt Közép-Szolnok s Kraszna vármegyék. 2.: A várak, birtokosaik és Zilah története. 3-4.: Szilágy vármegye községeinek története. 5-6.: Birtokosok, családok története. [Bp.], 1901-1904, (Franklin-ny.), 1 (címkép, színes kőnyomat: Szilágy vármegye czimere 1876.) t.+, 815+1p.+ 1 t.; 576p.+1 (színes kőnyomat: Zilah város czímere) t. + 2 (kihajtható hasonmás, Báthori István adománylevele, Kemény János levele) t.; 751p. 1 (egy lap sarka ragasztással megerősítve) t.; 858 p.; 868+14 (Bírálatok, ismertetések Szilágy vármegye monographiájáról) p. + 1 (genealógiai táblázat (kihajtható: a Bölöni család nemzedékrendje) t.; 840 p.+ 2 t. + 1 (kihajtható genealógiai táblázat: Viski (Rettegi)) t Korabeli félbőr-kötések (3 kötet) és átkötött modern egészvászon-kötések (3 kötet), változó állapotban, a félbőr-kötések kopott borítókkal, a VI. kötet javított gerinccel, a IV kötet gerincén kis sérüléssel, a két térkép hiányzik, a 6. kötetben bejegyzésekkel. A térkép hiány ellenére is ritka!

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras