https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 102

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g
22000.

Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
950 000 Ft
2 500,00
EUR
,
2 714,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
950 000 Ft
Ezüst (Ag) teaszervírozó szett. Teáskanna, cukortartó, kancsó. Kerek talpon bordázott test, fedeleken plasztikus körte fogókkal. Teáskanna ívelt kiöntő csőrrel, faragott csont markolattal. Jelzett, dianás jelzés, oldalán tulajdonosi címerrel. Bruttó: 1807g
22001.

Ezüst (Ag) teaszervírozó szett. Teáskanna, cukortartó, kancsó. Kerek talpon bordázott test, fedeleken plasztikus körte fogókkal. Teáskanna ívelt kiöntő csőrrel, faragott csont markolattal. Jelzett, dianás jelzés, oldalán tulajdonosi címerrel. Bruttó: 1807g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
440 000 Ft
1 157,89
EUR
,
1 257,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
440 000 Ft
Arany (Au) 14K gyűrű briliáns csiszolású gyémánttal, 0,43 ct, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,15 g
22002.

Arany (Au) 14K gyűrű briliáns csiszolású gyémánttal, 0,43 ct, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,15 g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
460 000 Ft
1 210,53
EUR
,
1 314,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
460 000 Ft
Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,7 ct, jelzett, bruttó: 1,3 g
22003.

Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,7 ct, jelzett, bruttó: 1,3 g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
420 000 Ft
1 105,26
EUR
,
1 200,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
420 000 Ft
Hat személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet, jelzett Dianás, ca 1900. nettő 1119 g + ezüst nyelű kések
22004.

Hat személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet, jelzett Dianás, ca 1900. nettő 1119 g + ezüst nyelű kések

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
190 000 Ft
500,00
EUR
,
542,86
USD
Ajánlatok száma:
3
Minimális ajánlat:
220 000 Ft
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g
22005.

Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
473,68
EUR
,
514,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
180 000 Ft
Art deco ezüst (Ag) mokkás készlet 6 db csésze, aljjal., Magyar, XX. sz. eleje. SM mesterjeggyel Dianás jelzéssel, üveg betét nélkül 856g d: 11 cm
22006.

Art deco ezüst (Ag) mokkás készlet 6 db csésze, aljjal., Magyar, XX. sz. eleje. SM mesterjeggyel Dianás jelzéssel, üveg betét nélkül 856g d: 11 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
473,68
EUR
,
514,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
180 000 Ft
Ezüst (Ag) süteményes készlet, mintás dianás jelzéssel, mesterjeggyel, A kések éle is ezüstből. Jelzett 820 g. Korabeli, sérült aranyozott bőr dobozzal
22007.

Ezüst (Ag) süteményes készlet, mintás dianás jelzéssel, mesterjeggyel, A kések éle is ezüstből. Jelzett 820 g. Korabeli, sérült aranyozott bőr dobozzal

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
342,11
EUR
,
371,43
USD
Ajánlatok száma:
2
Minimális ajánlat:
140 000 Ft
Ezüst (Ag) cukordoboz. 1937 előtti dianás fémjellel. SR (Spiró Rezső) mesterjeggyel Poncolt fedél, rózsa mintás peremmel CH monogrammal, tetején kis horpadással 449 g. 14x13x10 cm
22008.

Ezüst (Ag) cukordoboz. 1937 előtti dianás fémjellel. SR (Spiró Rezső) mesterjeggyel Poncolt fedél, rózsa mintás peremmel CH monogrammal, tetején kis horpadással 449 g. 14x13x10 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
342,11
EUR
,
371,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
130 000 Ft
Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,32 ct, bruttó: 1 g
22009.

Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,32 ct, bruttó: 1 g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
315,79
EUR
,
342,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl
22010.

Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
236,84
EUR
,
257,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
90 000 Ft
Ezüst(Ag) kalapált kaspó, jelzett, m: 10,5 cm, d: 14,5 cm, nettó: 345 g
22011.

Ezüst(Ag) kalapált kaspó, jelzett, m: 10,5 cm, d: 14,5 cm, nettó: 345 g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
144,74
EUR
,
157,14
USD
Ajánlatok száma:
1
Minimális ajánlat:
60 000 Ft

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

476. aukció:


Megtekintés: október 14 - október 17. között;


Tételek átvétele: október 21-én 12 órától;


Fizetési határidő: november 1.


Elszámolás: november 13-től
 

  Események

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz