Külföldi fém- és ezüstpénzek

Tételek száma: 644

Albánia / Olasz megszállás 1939R 1L + 2L T:AU,XF Albania / Italian occupation 1939R 1 Lek + 2 Lek C:AU,XF Krause KM#32
32365.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
8,95
9,71
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
Albánia ~1990. 10L XXV. Nyári Olimpia Barcelona 1992 érmetervezet gipsz hátlapi nagyminta. Csak próbaveret formában létezik (154mm) T:AU,XF ph. RRR! / Albania ~1990. 10 Lëke 25th Summer Olympics Barcelona 1992 coins reverse large plaster sample. Exists only in trial strike (154mm) C:AU,XF edge error RRR!
32366.

Albánia ~1990. 10L "XXV. Nyári Olimpia Barcelona 1992" érmetervezet gipsz hátlapi nagyminta. Csak próbaveret formában létezik (154mm) T:AU,XF ph. RRR! / Albania ~1990. 10 Lëke "25th Summer Olympics Barcelona 1992" coin's reverse large plaster sample. Exists only in trial strike (154mm) C:AU,XF edge error RRR!

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1883O 1$ Ag Morgan jelzett (0.835) Ag keretben (br.:32,86g) T:VF patina USA 1883O 1 Dollar Ag Morgan in hallmarked (0.835) Ag frame (br.:32,86g) C:VF patina Krause KM#110
32367.

Amerikai Egyesült Államok 1883O 1$ Ag "Morgan" jelzett (0.835) Ag keretben (br.:32,86g) T:VF patina USA 1883O 1 Dollar Ag "Morgan" in hallmarked (0.835) Ag frame (br.:32,86g) C:VF patina Krause KM#110

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,11
45,71
Minimális ajánlat:
17 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1890-1907. 1c (10xklf) bronz Indian Head fóliában T:VF-F United States of America 1890-1907. 1 Cent (10xdiff) bronze Indian Head in foil C:VF-F
32368.

Amerikai Egyesült Államok 1890-1907. 1c (10xklf) bronz "Indian Head" fóliában T:VF-F United States of America 1890-1907. 1 Cent (10xdiff) bronze "Indian Head" in foil C:VF-F

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1890-1907. 1c (10xklf) bronz Indian Head fóliábanT:VF-F United States of America 1890-1907. 1 Cent (10xdiff) bronze Indian Head in foilC:VF-F
32369.

Amerikai Egyesült Államok 1890-1907. 1c (10xklf) bronz "Indian Head" fóliábanT:VF-F United States of America 1890-1907. 1 Cent (10xdiff) bronze "Indian Head" in foilC:VF-F

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1894. 1c bronz Indián fej T:VF USA 1894. 1 Cent bronze Indian head C:VF Krause KM#90a
32370.

Amerikai Egyesült Államok 1894. 1c bronz "Indián fej" T:VF USA 1894. 1 Cent bronze "Indian head" C:VF Krause KM#90a

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1898. 1c bronz Indian Fej T:F United States of America 1898. 1 Cent bronze Indian Head C:F Krause KM#90a
32371.

Amerikai Egyesült Államok 1898. 1c bronz "Indian Fej" T:F United States of America 1898. 1 Cent bronze "Indian Head" C:F Krause KM#90a

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1900. 1c bronz Indian Fej T:VF-F United States of America 1900. 1 Cent bronze Indian Head C:VF-F Krause KM#90a
32372.

Amerikai Egyesült Államok 1900. 1c bronz "Indian Fej" T:VF-F United States of America 1900. 1 Cent bronze "Indian Head" C:VF-F Krause KM#90a

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1903. 1c bronz Indián fej + 1916. 5c Cu-Ni + 1965. 25c T:XF-F közte patina, hajlott lapka, ü. USA 1903. 1 Cent bronze Indian head + 1916. 5 Cents Cu-Ni + 1965. 25 Cents C:XF-F with patina, ding, wavy coin in it
32373.

Amerikai Egyesült Államok 1903. 1c bronz "Indián fej" + 1916. 5c Cu-Ni + 1965. 25c T:XF-F közte patina, hajlott lapka, ü. USA 1903. 1 Cent bronze "Indian head" + 1916. 5 Cents Cu-Ni + 1965. 25 Cents C:XF-F with patina, ding, wavy coin in it

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,68
4,00
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1905. 1c bronz Indian Fej T:XF United States of America 1905. 1 Cent bronze Indian Head C:XF Krause KM#90a
32374.

Amerikai Egyesült Államok 1905. 1c bronz "Indian Fej" T:XF United States of America 1905. 1 Cent bronze "Indian Head" C:XF Krause KM#90a

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1905-1911. 5c Cu-Ni (2xklf) + 1913-1936. 5c Ni (11x) + 1918-1939. 10c Ag (3xklf) T:XF-F patina United States of America 1905-1911. 5c Cu-Ni (2xdiff) + 1913-1936. 5c Ni (11x) + 1918-1939. 10c Ag (3xdiff) C:XF-F patina
32375.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1922. 1$ Ag Béke T:XF patina USA 1922. 1 Dollar Ag Peace C:XF patina Krause KM#150
32376.

Amerikai Egyesült Államok 1922. 1$ Ag "Béke" T:XF patina USA 1922. 1 Dollar Ag "Peace" C:XF patina Krause KM#150

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,68
25,71
Minimális ajánlat:
9 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

476. aukció:

Megtekintés: október 14 - október 17. között;

Tételek átvétele: október 21-én 12 órától;

Fizetési határidő: november 1.

Elszámolás: november 13-től

  Események