Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
9 000Ft 23,32EUR, 25,71USD
Ajánlatom:
Ft
Minimális ajánlat:
9 000Ft
Leírás:
Olvashatatlan jelzéssel: Napos utca (Szeged?). Olaj, karton. 22,5x32 cm. Üvegezett fakeretben. keret hátoldalán Sándor Gyula szegedi képkeretező régi bélyegzőjével.