Licitálható
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
5 000 Ft
Vendl Aladár: A Velencei hegység geológiai és petrografiai viszonyai. Az I-IV. táblával és 42 ábrával a szöveg között. - Die geologischen und petrographischen Verhältnisse des Gebirges von Velence. Budapest, 1914. Magyar Királyi Földtani Intézet - Franklin-Társulat ny. 169 + [3] p. + 3 t. + 1 térkép (színes, kihajtható); 185 + [3] p. + 3 t. + 1 térkép (színes, kihajtható). Oldalszámozáson belül szövegközti felvételekkel és ábrákkal gazdagon illusztrált geológiai kötetünk a Velencei-hegység teljességre törő, monografikus földtani leírása. A magyar nyelvű változat után a teljes német nyelvű szövegváltozat következik, a táblamellékletük és a geológiai térképmellékletük megegyezik. Mindkét térképen apró szakadásnyom. (Különlenyomat a Magyar Kir. Földrajzi Intézet évkönyve XXII. kötete 1. füzetéből.) Aranyozott gerincű korabeli félvászon kötésben. Jó példány.
1.000 Ft-ig | 100 Ft |
5.000 Ft-ig | 200 Ft |
10.000 Ft-ig | 500 Ft |
20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
1.000.000 Ft felett | 100.000 Ft |