Nagy Sándor János (1897-): Ex libris vitéz Zákányi Győző (Bocskay álmosdi emlékmű alakjával, kézigránátot dobó és géppuskát kezelő katonákkal, magyar címerrel). Klisé, papír, jelzett a klisén. Lapszéli kisebb szakadással. 12x9 cm. Vitéz Zákányi Győző, a hajdúezred parancsnoka (1931-1935)
Haranghy Jenő (1894-1951): Tiszántúli Mezőgazdasági Kamara Könyvtára, irredenta ex libris Nagymagyarország térképpel, klisé, papír, jelzett a klisén, 10,5x7,5 cm
Toroczkai Oszvald (1884-1951), össz. 3 db ex libris: "Debrecen szabad királyi város közművelődési könyvtárából" és nagy József könyve (2 db). Klisé, phototipia, autotipia, papír, jelzett a nyomaton. "Debrecen szabad királyi város közművelődési könyvtárából" sérült. Klf, méretekben
Várkonyi Károly (1910-2001): Ex libris, 2 db. Klf. technikák, papír, jelzett a metszeten, egyik hátoldalán a művész bélyegzőjével (Várkonyi Károly, Debrecen, 1934). 12x9 és 11,5x8 cm
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): 2 db ex libris (Reisinger Jenő könyve és ex libris Halmos Rezső). Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 9×6 és 5,5×4,5 cm
Pekáry István (1905-1981): Kún legény tánc. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett a karcon. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 12,5x10 cm