Megvehető
Kosárba Eltávolítás
11109.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Ex libris és kisgrafika
4 600 Ft
11,92 EUR, 13,14 USD
Klf. alkotók: kb. 25 db ex libris és kisgrafika, döntő többségében XX. sz. első fele, több art deco és szecessziós darabbal. Klf. technikák, papír, részben jelzett, klf. méretekben.