Licitálható
3 200 Ft
8,29 EUR, 9,14 USD
3 200 Ft
cca 1970 "Épül az ország, épül Heves megye." Heves megyei városokat, helyszíneket (Eger, Noszvaj, Mátrafüred, Hatvan) bemutató grafikák. Eger, Heves Megyei Tanácsi Beruházó-Tervező-Kivitelező Vállalatok, 5 sztl. lev.+12 (rézkarcok, előttük feliratozott hártyapapírokkal) t. Kiadói haránt-alakú hevesi szőttes borítású egészvászon-kötés, benne PEVA könyvjelzővel, jó állapotban. Rézkarc, papír, részben (?) Veszprémi Endre (1925-2013) alkotásai, rézkarcok: 9,5×13 cm.
1.000 Ft-ig | 100 Ft |
5.000 Ft-ig | 200 Ft |
10.000 Ft-ig | 500 Ft |
20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
1.000.000 Ft felett | 100.000 Ft |