Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Dorogi Márton könyve és Dorogi Márton szűrvirágzó, 2 db ex libris. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 9×6 és 7×4,5 cm
Várkonyi Károly (1910-2001): Ex libris kártyanaptár, össz. 4 db, közte duplummal, 1981-85. Klf. technikák, papír, 2 db jelzett, 2 db jelzett a metszeten. 10,5x6,5 cm. Ritka!
Németh Nándor (1910-1978): Ex libris Antal Lovash (olimpiai futó) és ex libris Dobóczky Imre. Klisé, papír, egyik jelzés nélkül, másik jelzett a nyomaton, 8×5 és 6x9 cm
Klf .alkotók (Fery Antal, Dániel Viktor, Vincez László stb.): 7 db klf. költő témájú kisgrafika (In memoriam Fekete István, Kós Károly stb.. Klf. technikák, papír, mind jelzett. Klf. méretekben
Perei Zoltán (1913-1992): 18 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, részben jelzett, részben jelzett a metszeten, néhány jelzés nélkül. Klf. méretekben.