Megvehető
Kosárba Eltávolítás
10966.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
10 db vegyes grafika, klf. alkotók és technika (ceruza, rézkarc, nyomat, stb.), részben jelzett, változó méretben és állapotban (36x27 cm-ig)