Megvehető
Kosárba Eltávolítás
10863.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
E. Buri jelzéssel: Sils-tó, Engadin, Svájc (Silsersee, Schweiz). Olaj, vászon, 45,5x61 cm