Megvehető
Kosárba Eltávolítás
10844.
478. Gyorsárverés maradékeladás
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Hargitta v. Hargittai jelzéssel: Udvar zöld lugassal. Pasztell, papír. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben, 50x40,5 cm